Povezane vesti

Enis: Bezbednije u Evropi nego kod kuće

Enis: Bezbednije u Evropi nego kod kuće

Mozzart sport 06.06.2020
"Ljudi koji nikada nisu putovali van Severne Amerike su mi govorili: Pazi se tamo" Protesti zbog smrti Džordža Flojda su aktuelni u Sjedinjenim Američkim Državama, nemiri su prisutni i stvari koje ne želite da vidite u svojoj zemlji. Sve je to… »
Enis iskren: Pričali su mi ‘čuvaj se u Evropi’, istina je, tamo sam bio bezbedniji nego u SAD

Enis iskren: Pričali su mi ‘čuvaj se u Evropi’, istina je, tamo sam bio bezbedniji nego u SAD

Hot sport 06.06.2020
Nekadašnji plejmejker Crvene zvezde Dilan Enis otkrio je kakve je savete dobio kada je iz Amerike krenuo za Evropu. Enis (28 godina, 188 centimetara) nastupa u Evropi dve i po godine i na Starom kontinentu nastupaće i narednih sezona. U danima velikih… »
Bivši košarkaš Zvezde: U Americi tako malo znaju…

Bivši košarkaš Zvezde: U Americi tako malo znaju…

Nova 06.06.2020
Situacija u SAD je izuzetno dramatična i haotična, a tema rasizma je u prvom planu, pa se tim povodom oglasio i američki košarkaš Dilan Enis, bivši igrač Crvene zvezde. Ubistvo Afroamerikanca Džordža Flojda pokrenulo je nemire neviđenih razmera… »
Enis: Govorili su mi da se pazim u Evropi, kad ono...

Enis: Govorili su mi da se pazim u Evropi, kad ono...

N1 Info 06.06.2020
Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde, a sada Saragose, Dilan Enis rekao je da se poslednjih godina mnogo bezbednije oseća u Evropi, nego u Severnoj Americi. Protesti širom Sjedinjenih Država u centru pažnje su već desetak dana, otkako je 25. maja… »
Igrao je u Srbiji, Španiji, Francuskoj: Rekli mi da se pazim ovde… Svašta!

Igrao je u Srbiji, Španiji, Francuskoj: Rekli mi da se pazim ovde… Svašta!

Mondo 06.06.2020
Dilan Enis otkrio je kakve je savete dobio kada je iz Amerike krenuo za Evropu. Dilan Enis otkrio je kakve je savete dobio kada je iz Amerike krenuo za Evropu. Nekadašnji plejmejker Crvene zvezde Dilan Enis (28 godina, 188 centimetara) igra u Evropi dve… »
Enis ima šta da kaže, tiče se rasizma i Srbije!

Enis ima šta da kaže, tiče se rasizma i Srbije!

Sportske.net 06.06.2020
Šta su mu rekli po dolasku u Srbiju? Dilan Enis, nekadašnji košarkaš Mege i Crvene zvezde mts, govorio je o rasizmu koji je tema meseca u svetu i koji je ponovo uzeo maha u Sjedinjenim Američkim Državama. Enis, koji je dobio i srpski pasoš, ističe… »

Vesti dana »