Povezane vesti

Za ceo život: Debi i prvenac Zvezdinog talenta sa 17 godina

Za ceo život: Debi i prvenac Zvezdinog talenta sa 17 godina

Nova 06.06.2020
Ceo život će talentovani krilni napadač Andrija Radulović pamiti ovaj 6. jun - debi za Crvenu zvezdu ukrasio je prvencem. Ako neko zna kako je igrati u crveno-belom dresu na “Marakani” kao tinejdžer, onda je to Dejan Stanković. I zna da prepozna… »
Andrija Radulović nakon debija iz snova: Najlepši dan u životu!

Andrija Radulović nakon debija iz snova: Najlepši dan u životu!

Hot sport 06.06.2020
Ako je neko zaslužio svojim igrama u omladinskom timu da ima najlepši debi u Crvenoj zvezdi, onda je to sigurno Andrija Radulović. Zvezdin biser rođen 2002. godine debitovao je, ali i postigao prvi gol u dresu crveno-belih. – Teško da se može… »
Radulović ništa lepše nije mogao ni da zamisli: ''Ne postoji veća privilegija...''

Radulović ništa lepše nije mogao ni da zamisli: ''Ne postoji veća privilegija...''

Sportske.net 06.06.2020
Fudbaler Crvene zvezde Andrija Radulović rekao je da je presrećan pošto je u današnjoj utakmici protiv Radnika debitovao za prvi tim crveno-belih. Fudbaleri Zvezde su večeras na proslavi titule na stadionu "Rajko Mitić" pobedili Radnik sa 4:1, a… »
Radulović otkriva: Borjan je uzeo loptu i rekao da ja šutiram

Radulović otkriva: Borjan je uzeo loptu i rekao da ja šutiram

Mozzart sport 06.06.2020
"Kada sam postigao gol bio sam zbunjen, magla mi se stvorila pred očima, bio sam pun adrenalina i sreće", opisuje telentovani fudbaler trenutak nakon postignutog gola. Zvezdin biser Andrija Radulović nije mogao da zamisli lepši debi u dresu seniorskog… »

Vesti dana »