Povezane vesti

Zvezdino dete o broju 49: Ni Dejo, ni Radonja, nego Radule

Zvezdino dete o broju 49: Ni Dejo, ni Radonja, nego Radule

Nova 07.06.2020
Andrija Radulović, talentovani krilni napadač Crvene zvezde, debi u seniorskom timu ukrasio je golom i najavio svetlu budućnost u crveno-belom dresu. Sedamnaestogodišnji Kotoranin na najbolji način iskoristio je priliku koju mu je ukazao Dejan… »
Pankov: Podrška navijača u derbiju je veoma važna

Pankov: Podrška navijača u derbiju je veoma važna

Hot sport 07.06.2020
Štoper crveno-belih i heroj penal serije iz Kopenhagena, Radovan Pankov postigao je debitantski gol u dresu Crvene zvezde u pobedi nad ekipom Radnika iz Surdulice rezultatom 4:1. – Presrećan sam zbog gola, ali i pobede kojom smo potvrdili šampionsku… »
Uvertira za derbi: Zvezda postavila evropski ‘rekord’, Stanković odmarao adute

Uvertira za derbi: Zvezda postavila evropski ‘rekord’, Stanković odmarao adute

Hot sport 07.06.2020
Očekuje se startni tim u Humskoj sa dva napadača, a izgleda da će Ričmond Boaći biti ‘džoker’ sa klupe. Skoro tri meseca publika nije bila na našem najvećem stadionu, a poseta od oko 15.000 gledalaca je evropski rekord ovog vikenda i rekordna… »
Delije proslavile titulu uz vatromet

Delije proslavile titulu uz vatromet

Nova 07.06.2020
Fudbaleri Crvene zvezde su na proslavi 31. titule pobedili ekipu Radnika sa 4:1 u susretu 28. kola Linglong Superlige. Bila je to prva utakmica na stadionu “Rajko Mitić” posle skoro tri meseca, uz šampionsko slavlje, pa su crveno-beli napravili… »
Delije proslavile titulu uz vatromet

Delije proslavile titulu uz vatromet

Nova 07.06.2020
Fudbaleri Crvene zvezde su na proslavi 31. titule pobedili ekipu Radnika sa 4:1 u susretu 28. kola Linglong Superlige. Bila je to prva utakmica na stadionu “Rajko Mitić” posle skoro tri meseca, uz šampionsko slavlje, pa su crveno-beli napravili… »
Zvezdin novi biser: Najlepši dan u životu!

Zvezdin novi biser: Najlepši dan u životu!

Nova 07.06.2020
Mladi fudbaler Crvene zvezde Andrija Radulović, strelac na debiju protiv Radnika, izjavio je da je teško opisati koliko je srećan. Crveno-beli su nadigrali Radnik sa 4:1, a Radulović je u 85. postigao gol iz penala za 3:1. Pred nešto više od 14.000… »
Debi Andrije Radulovića: Aplauz, pa magla pred očima

Debi Andrije Radulovića: Aplauz, pa magla pred očima

Mondo 07.06.2020
Utisci mladog krilnog napadača Crvene zvezde posle prve utakmice i prvog gola u seniorskom timu. Utisci mladog krilnog napadača Crvene zvezde posle prve utakmice i prvog gola u seniorskom timu. Debi iz snova! Bukvalno! Andrija Radulović zauvek će… »
Radulović presrećan: Najlepši dan u životu, bio sam zbunjen kad sam postigao gol, magla mi se stvorila pred očima

Radulović presrećan: Najlepši dan u životu, bio sam zbunjen kad sam postigao gol, magla mi se stvorila pred očima

Večernje novosti 06.06.2020
Mlad sam, vreme je ispred mene, ali mi mnogo znači što vidim da klub, kao i Dejan Stanković, veruju u mene - priča Andrija. Zvezda je predstavila svog bisera. Andrija Radulović, momak rođen 2002. godine je na debiju u seniorskom timu postigao i prvi… »
Klinac koji je izazvao euforiju na marakani: Ovako je 18-godišnjak oduševio navijače Zvezde debitantskim golom! /video/

Klinac koji je izazvao euforiju na marakani: Ovako je 18-godišnjak oduševio navijače Zvezde debitantskim golom! /video/

Sportal blic 06.06.2020
Pobedi od 4:1 nad Radnikom u 28. kolu Superlige, najzadovoljniji je bio mladi član Crvene zvezde, Andrija Radulović. Ovaj momak, rođen 2002. godine, već je umeo da zablista u crveno-belom dresu, ali u omladinskoj konkurenciji. Dao je dvanaest golova u… »
Nestvarno! Pogledajte šta su uradili zvezdini navijači kada je sudija odsvirao kraj meča sa Radnikom! /video/

Nestvarno! Pogledajte šta su uradili zvezdini navijači kada je sudija odsvirao kraj meča sa Radnikom! /video/

Sportal blic 06.06.2020
Navijači Crvene zvezde su na sebi svojstven način obeležili pobedu novog/starog šampiona od 4:1 nad Radnikom u 28. kolu Superlige. Zbog pandemije novog korona virusa, skoro sto dana čekale su "delije" da opet bodre svoje ljubimce s tribina… »

Vesti dana »