Povezane vesti

Konor Mekgregor ponovo najavio da se povlači

Konor Mekgregor ponovo najavio da se povlači

Radio 021 07.06.2020
Konor Mekgregor, irski MMA borac, objavio je da se povlači iz tog sporta. On je naprasno objavio povlačenje preko Tvitera. "Ćao, ljudi, odlučio sam da se penzionišem. Hvala svima na sjajnim uspomenama. Kakva je to vožnja bila! Evo slike mene i moje… »
Mekgregor objavio penzijzu, pa dobio ekspresan odgovor! Jedno "Boli me k****!" dovoljno govori šta o Ircu misle svi u ufc…

Mekgregor objavio penzijzu, pa dobio ekspresan odgovor! Jedno "Boli me k****!" dovoljno govori šta o Ircu misle svi u ufc…

Sportal blic 07.06.2020
Znate onu priču o čobančetu i vuku? Dva puta je prevario selo, a treći put samog sebe... ne može da izdrži da se nađe u bilo čijoj senci. Bilo to sa sekundu, minut ili godinu. Čim se to desi, on izvadi nekog keca iz rukava. Kako god, Irac je… »
Mekgregor saopštio da je završio karijeru, treći put u poslednje četiri godine

Mekgregor saopštio da je završio karijeru, treći put u poslednje četiri godine

Večernje novosti 07.06.2020
Irski MMA borac Konor Mekgregor saopštio je danas da je završio karijeru, treći put u poslednje četiri godine. Irski MMA borac Konor Mekgregor saopštio je danas da je završio karijeru, treći put u poslednje četiri godine. Bivši UFC šampion u… »
Konor Mekgregor objavio da ide u penziju: Ostavio je i emotivnu poruku majci

Konor Mekgregor objavio da ide u penziju: Ostavio je i emotivnu poruku majci

Telegraf 07.06.2020
Irski MMA borac Konor Mekgregor najavio je da se povlači i da ide u penziju. Ovo je već treći put u poslednjih nekoliko godina da Mekgregor, bivši šampion dve kategorije u UFC radi ovako nešto, a drugi posle teškog poraza od Habiba Nurmagomedova na… »
Mekgregor se (opet) penzioniše?

Mekgregor se (opet) penzioniše?

N1 Info 07.06.2020
MMA borac Konor Megregor je u nedelju ujutru na Tviteru objavio da se penzioniše. Ovo bi i bila vest sa oznakom "breaking" da se ozbiljno ne sumnja u Konorovu nameru da se zaista povuče. Njegova objava je, smatraju mnogi, neiskrena jer je već dva puta… »
Odlazak velike legende UFC: Mekgregor završio karijeru (po treći put), a u poslednjoj poruci rešio da ostvari san rođenoj…

Odlazak velike legende UFC: Mekgregor završio karijeru (po treći put), a u poslednjoj poruci rešio da ostvari san rođenoj…

Sportal blic 07.06.2020
Legendarni MMA borac je odlučio da završi karijeru! je ove nedelje najavio da odlazi u penziju. Šampion dve UFC divizije objasnio je u saopštenju u nedelju ujutru da je završio sa borbama: - Ćao ljudi, odlučio sam da se povučem iz borbi. Hvala vam… »
Mekgregor se opet penzioniše, predsednik UFC ekspresno: Boli me k***c!

Mekgregor se opet penzioniše, predsednik UFC ekspresno: Boli me k***c!

Mondo 07.06.2020
Primadona ostaje primadona. Primadona ostaje primadona Konor Mekgregor izgleda ne može da izdrži a da ne bude u centru pažnje. Ili prosto ne može da smisli drugu taktiku za pregovore. Kako god, Irac je ponovo, treći put ukupno, najavio da ide u… »

Vesti dana »