Povezane vesti

''Zar ga ne poznajete? Zapišite njegovo ime, on je Srbin, svi će želeti da ga imaju!''

''Zar ga ne poznajete? Zapišite njegovo ime, on je Srbin, svi će želeti da ga imaju!''

Sportske.net 07.06.2020
To je jedan od komentara inostranih medija, posle jučerašnje utakmice u Subotici i još jedne blistave partije 17-gdišnjeg Filipa Stevanovića. Supertalentovani krilni fudbaler Partizana Filip Stevanović nastavlja da briljira ovog proleća. Posle… »
On je spreman kao zapeta puška za derbi, hoće li mu Savo dati šansu od starta?

On je spreman kao zapeta puška za derbi, hoće li mu Savo dati šansu od starta?

Sportske.net 07.06.2020
Filip Stevanović je bio fenomenalan juče protiv Spartaka u Subotici, ali su crno-beli poraženi. Filip Stevanović je bio fenomenalan juče protiv Spartaka u Subotici, ali su crno-beli poraženi. Ovaj fudbaler biće možda i najveća uzdanica trenera… »
Najmlađi je najrealniji: Nema izgovora, moji golovi se brišu, jer ekipa nije pobedila

Najmlađi je najrealniji: Nema izgovora, moji golovi se brišu, jer ekipa nije pobedila

Mozzart sport 07.06.2020
Filip Stevanović samokritičan posle poraza Partizana u Subotici. Najbolji na terenu i najobjektivniji van njega. Vukao je Filip Stevanović Parni valjak u subotu, menjao mu brzine, terao da bude ispred Spartaka, ali kao što jedna lasta ne čini… »
Stevanović: Nema izgovora, ne znam šta se desilo

Stevanović: Nema izgovora, ne znam šta se desilo

Nova 07.06.2020
Fudbaler Partizana Filip Stevanović rekao je da je meč u Subotici protiv Spartaka bio samo loša epizoda i da crno-beli sada treba da se okrenu polufinalu Kupa. Izabranici Sava Miloševića u 28. kolu Superlige juče su poraženi od Spartaka 3:2, a… »
Crno-beli biser Filip Stevanović: Nema izgovora, idemo da odbranimo Kup

Crno-beli biser Filip Stevanović: Nema izgovora, idemo da odbranimo Kup

Sportski žurnal 07.06.2020
Izabranici Sava Miloševića u 28. kolu Superlige juče su poraženi od Spartaka 3:2, a Partizanov biser bio je strelac oba gola. Mladi fudbaler Partizana Filip Stevanović rekao je da je meč u Subotici protiv Spartaka bio samo loša epizoda i da… »

Vesti dana »