Povezane vesti
Komisija za istraživanje ubistava novinara: Specijalno tužilaštvo da preuzme slučaj ubistva Milana Pantića
Beta 07.06.2020
Komisija za istraživanje ubistava novinara i njen predsednik Veran Matić, podsetili su danas javnost da se 11. juna navršava 19 godina otkako je u Jagodini ubijen Milan Pantić, dopisnik Večernjih novosti. Kako se navodi u saopštenju, Milanovi najbliži… »
Komisija Tužilaštvu: Nova saznanja o ubistvu Milana Pantića
Nova 07.06.2020
Komisija za istraživanje ubistava novinara i njen predsednik Veran Matić, podsetili su danas javnost da se 11. juna navršava 19 godina otkako je u Jagodini ubijen Milan Pantić, dopisnik Večernjih novosti. "Komisija za istraživanje ubistava novinara… »
Komisija: Specijalno tužilaštvo da preuzme slučaj ubistva Milana Pantića
RTS 07.06.2020
Komisija za istraživanje ubistava novinara ponovo je zatražila da Specijalno tužilaštvo za organizovani kriminal preuzme slučaj ubistva novinara Milana Pantića, dopisnika Večernjih novosti iz Jagodine, koje se dogodilo 11. juna 2001. godine. Predsednik… »
Komisija: Specijalno tužilaštvo da preuzme slučaj ubistva Milana Pantića
N1 Info 07.06.2020
Komisija za istraživanje ubistava novinara i njen predsednik Veran Matić, podsetili su javnost da se 11. juna navršava 19 godina otkako je u Jagodini ubijen Milan Pantić, dopisnik Večernjih novosti. Kako se navodi u saopštenju, Milanovi najbliži… »
Vesti dana »

Vučić čestitao Angelini Topić: Istinska šampionka, naša zemlja ima na koga da bude ponosna
Dnevnik pre 4 satijoš 93 povezane

Kanada priznala Palestinu: "Nudimo svoje partnerstvo u izgradnji obećanja mirne budućnosti"
Blic pre 18 minutajoš 30 povezanih

Izraelske snage nastavljaju okupaciju grada Gaze, hiljade beže pred tenkovima
Danas pre 9 satijoš 17 povezanih

Dačić čestitao Angelini Topić bronzu na Svetskom prvenstvu
Serbian News Media pre 1 satjoš 38 povezanih