Povezane vesti

"Nisam hteo NATO novac da ubijam braću Srbe!": Grčki kapetan Ricudis sada poslao snažnu poruku našem narodu! (video)

"Nisam hteo NATO novac da ubijam braću Srbe!": Grčki kapetan Ricudis sada poslao snažnu poruku našem narodu! (video)

Pravda 07.06.2020
Odluka da tokom NATO agresije 1999. godine odbije da bombarduje Srbiju, kapetana broda grčke ratne mornarice Marinosa Ricudisa koštala je karijere. Rečima: “Kao pravoslavac ne mogu da učestvujem u napadu na bratski narod”, Ricudis se tada oglušio… »
"Nisam hteo NATO novac da ubijam braću Srbe": Grčki kapetan Ricudis sada poslao izuzetnu poruku našem narodu

"Nisam hteo NATO novac da ubijam braću Srbe": Grčki kapetan Ricudis sada poslao izuzetnu poruku našem narodu

Srbija danas 07.06.2020
"Pravi Grci su ponosni zbog onoga što sam uradio" Odluka da tokom NATO agresije 1999. godine odbije da bombarduje Srbiju, kapetana broda grčke ratne mornarice Marinosa Ricudisa koštala je karijere. Rečima: "Kao pravoslavac ne mogu da učestvujem u… »
Ekskluzivno! Grk koji je odbio da bombarduje Srbiju 1999: "Nisam hteo NATO novac da ubijam braću"

Ekskluzivno! Grk koji je odbio da bombarduje Srbiju 1999: "Nisam hteo NATO novac da ubijam braću"

Telegraf 07.06.2020
"Srpska pravoslavna crkva me je nagradila kao vojnika koji je odbio da ubije i to je jedna stranica istorije koja je, da tako kažemo namenjena meni i ponosan sam zbog toga. To je najveće dostignuće u mom životu i voleo bih da to učinim", kaže… »

Vesti dana »