Povezane vesti

“Posle Draženove nesreće našao sam papirić sa četiri imena”

“Posle Draženove nesreće našao sam papirić sa četiri imena”

Nova 07.06.2020
Povodom 27 godina od pogibije Dražena Petroivića, njegov brat Aleksandar Petrović za "Večernji list" govorio je o detaljima iz života čuvenog košarkaša. Aktuelni selektor Brazila između ostalog otkrio je šta je pronašao u Draženovom novčaniku… »
"Bolje da sam: Umrla!" Ona je kobnog dana bila u kolima sa Draženom i njegovom devojkom, a tek potom je prošla kroz pakao!

"Bolje da sam: Umrla!" Ona je kobnog dana bila u kolima sa Draženom i njegovom devojkom, a tek potom je prošla kroz pakao!

Sportal blic 07.06.2020
Sedmog dana juna 1993. godine u saobraćajnoj nesreći poginuo je Dražen Petrović, jedan od najboljih u "igri pod obručima", momak kog su zbog bravura u dresu Šibenke, Cibone, Reala, SFR Jugoslavije, Nju Džersi Netsa i Hrvatske zvali "košarkaški… »
Crni ponedeljak i Draženova pogibija: U novčaniku je imao papirić s imenima četiri kluba...

Crni ponedeljak i Draženova pogibija: U novčaniku je imao papirić s imenima četiri kluba...

Mozzart sport 07.06.2020
Prošlo je 27 godina od saobraćajne nesreće u kojoj je život izgubio jedan od najboljih, a o tome i mnogim drugim temama govorio je njegov brat Aco. Tog 7. juna 1993. godine košarka je zauvek izgubila Dražena Petrovića. Posle kratkog boravka u… »
Pre 27 godina otišao je košarkaški virtuoz

Pre 27 godina otišao je košarkaški virtuoz

Mondo 07.06.2020
Na današnji dan, 1993. godine u Denkendorfu u Nemačkoj, u saobraćajnoj nesreći poginuo je Dražen Petrović, jedan od najboljih košarkaša Evrope svih vremena. Na današnji dan, 1993. godine u Denkendorfu u Nemačkoj, u saobraćajnoj nesreći poginuo… »
Dan kada je otišao košarkaški Mocart: Supruga Olivera Birofa zavila porodicu Petrović u crno (video)

Dan kada je otišao košarkaški Mocart: Supruga Olivera Birofa zavila porodicu Petrović u crno (video)

Večernje novosti 07.06.2020
Jedan od najboljih košarkaša nekadašnje Jugoslavije, kasnije hrvatski reprezentativac, Dražen Petrović, pre tačno 25 godina, tragično je izgubio život u saobraćajnoj nesreći u Nemačkoj. Dan kada je otišao na put bez povrtaka Dražen Petrović… »

Vesti dana »