Povezane vesti
Vučić: Građani su nezadovoljni “lokalnim šerifima”
Nova 07.06.2020
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić najavio je da će naprednjaci promeniti mnogo toga uvođenjem mladih snaga. On je primetio da su građani nezadovoljni "lokalnim šerifima", bahatošću ljudi na lokalu, ali i nekih… »
Podmladićemo SNS! Iznova ubacivati svežu krv! Vučić o budućnosti stranke
Kurir 07.06.2020
Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić ocenio je danas da političke stranke moraju sebe da menjaju i dodao da će naprednjaci promeniti mnogo toga uvođenjem mladih snaga. Vučić je rekao da su građani nezadovoljni… »
"Građani su nezadovoljni "lokalnim šerifima", idemo na podmlađivanje stranke"
Telegraf 07.06.2020
Mora se uvek sveža krv ubacivati, kada ste 15 godina na istom mestu nemate više entuzijazam - rekao je Vučić na TV Pančevo. Predsednik Srbije i lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić ocenio je danas da političke stranke moraju sebe da… »
Vesti dana »

Ministarstvo finansija predložilo da minimalac bude 550, sindikalci traže 600 evra
Radio sto plus pre 32 minutajoš 30 povezanih

Radić o ugovoru sa Elbitom: Kupovinom oružja Vučić kupuje podršku stranih sila, izraelska naklonost plaćena
Novi magazin pre 1 satjoš 13 povezanih

Petorica osumnjičenih za napad na Kobre u pritvoru na Klisi, jedan u kućnom pritvoru
Beta pre 42 minutajoš 30 povezanih

Pregovori Trampa, Zelenskog i evropskih lidera o ratu u Ukrajini i teritorijalnim pitanjima
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 67 povezanih

Promenljivo vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i postepenim razvedravanjem
Naslovi.ai pre 48 minutajoš 29 povezanih