Povezane vesti

Bastać se oglasio nakon što ga je Đilas smenio

Bastać se oglasio nakon što ga je Đilas smenio

Pravda 07.06.2020
Prvi čovek opštine Stari grad i dojučerašnji predsednik beogradske organizacije Stranke slobode i pravde Marko Bastać kaže je obavešten o tome da smenjen sa stranačke funkcije, ali da još uvek čeka zvanično obrazloženje te odluke. Tvrdi i da… »
Bastać: Čuo sam da sam smenjen, ali nema nikakvih dokaza da učestvujem na izborima, nigde nema mog imena

Bastać: Čuo sam da sam smenjen, ali nema nikakvih dokaza da učestvujem na izborima, nigde nema mog imena

Blic 07.06.2020
Marko Bastać, predsednik Opstine Stari grad i doskorašnji predsednik beogradske organizacije Stranke slobode i pravde (SSP) Dragana Dilasa, izjavio je danas da je obavešten o tome da je smenjen sa stranačke funkcije, ali da još uvek čeka zvanično… »
Bastać se oglasio nakon što ga je Đilas smenio

Bastać se oglasio nakon što ga je Đilas smenio

Nova 07.06.2020
Prvi čovek opštine Stari grad i dojučerašnji predsednik beogradske organizacije Stranke slobode i pravde Marko Bastać kaže je obavešten o tome da smenjen sa stranačke funkcije, ali da još uvek čeka zvanično obrazloženje te odluke. Tvrdi i da… »
Bastać o smeni: Kako može da postoji moja lista na kojoj nisam kandidat

Bastać o smeni: Kako može da postoji moja lista na kojoj nisam kandidat

N1 Info 07.06.2020
Prvi čovek opštine Stari grad i dojučerašnji predsednik beogradske organizacije Stranke slobode i pravde, Marko Bastać, kaže da je obavešten o tome da smenjen sa stranačke funkcije, ali da još čeka zvanično obrazloženje te odluke. Tvrdi i da… »
Pukla tikva: Đilas oterao Bastaća, zameniće ga Borko Stefanović!

Pukla tikva: Đilas oterao Bastaća, zameniće ga Borko Stefanović!

Kurir 07.06.2020
Lider SSP razljutio se kad je čuo da bi predsednik opštine Stari grad mogao na izbore i raspustio beogradski odbor stranke. Lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas raspustio je juče beogradski odbor SSP, na čijem čelu je bio Marko Bastać, a kao… »

Vesti dana »