Povezane vesti

Tramp naredio Nacionalnoj gardi da se povuče iz Vašingtona

Tramp naredio Nacionalnoj gardi da se povuče iz Vašingtona

Nova 07.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp najavio je povlačenje Nacionalne garde iz Vašingtona budući da je situacija "pod savršenom kontrolom", ali je upozorio da trupe mogu biti preusmerene ako se nemiri nastave. “Upravo sam naredio da naša Nacionalna… »
Tramp naredio da se Nacionalna garda povuče iz Vašingtona: "Sve je pod savršenom kontrolom!"

Tramp naredio da se Nacionalna garda povuče iz Vašingtona: "Sve je pod savršenom kontrolom!"

Večernje novosti 07.06.2020
Američki predsednik Donald Tramp objavio je na Tviteru odluku da se Nacionalna garda povuče iz Vašingtona. Američki predsednik Donald Tramp objavio je na Tviteru odluku da se Nacionalna garda povuče iz Vašingtona. „Upravo sam naredio da naša… »
Tramp odlučio: Povlači se Nacionalna garda iz Vašingtona!

Tramp odlučio: Povlači se Nacionalna garda iz Vašingtona!

Pravda 07.06.2020
Predsednik SAD Donald Tramp potvrdio je da se Nacionalna garda povlači iz Vašingtona. - Upravo sam naredio da naša Nacionalna garda počne povlačenje iz Vašingtona, sada je sve pod kontrolom. Oni će otići kući, ali se mogu brzo vratiti ukoliko to… »
Tramp odlučio: Povlači se Nacionalna garda iz Vašingtona

Tramp odlučio: Povlači se Nacionalna garda iz Vašingtona

Blic 07.06.2020
Predsednik SAD Donald Tramp potvrdio je da se Nacionalna garda povlači iz Vašingtona. - Upravo sam naredio da naša Nacionalna garda počne povlačenje iz Vašingtona, sada je sve pod kontrolom. Oni će otići kući, ali se mogu brzo vratiti ukoliko to… »

Vesti dana »