Povezane vesti

Vučić za RSE: Čekam predlog za Kosovo

Vučić za RSE: Čekam predlog za Kosovo

Slobodna Evropa 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ukidanjem mera otvoren prostor za dijalog sa Kosovom i da očekuje dolazak specijalnog predstavnika Evropske unije (EU) za dijalog između Srbije i Kosova, Miroslava Lajčaka, u Beograd i Prištinu… »
Vučić za RSE: Čekam predlog za rešenje kosovskog pitanja

Vučić za RSE: Čekam predlog za rešenje kosovskog pitanja

Beta 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je odustao od pokretanja velikih inicijativa za rešavanje pitanja Kosova i dodao da čeka šta će biti predloženo. "Odustao sam od nekih velikih inicijativa i čekam da vidim šta će nam to biti… »
Vučić: Odustao sam od velikih inicijativa, očekujem predlog za Kosovo

Vučić: Odustao sam od velikih inicijativa, očekujem predlog za Kosovo

N1 Info 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ukidanjem mera vlade u Prištini otvoren prostor za dijalog sa Kosovom i rekao da očekuje dolazak specijalnog predstavnika Evropske unije (EU) za dijalog između Srbije i Kosova Miroslava Lajčaka u… »
Vučić za RSE: Čekam predlog za rešenje kosovskog pitanja

Vučić za RSE: Čekam predlog za rešenje kosovskog pitanja

Nova 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vucic kaže da ukidanjem mera otvoren prostor za dijalog sa Kosovom i da očekuje dolazak specijalnog predstavnika Evropske unije za dijalog Miroslava Lajcaka u Beograd i Prištinu posle izbora u Srbiji 21. juna. U intervjuu… »
Vučić za RSE: O Kosovu posle izbora u Srbiji

Vučić za RSE: O Kosovu posle izbora u Srbiji

Glas Amerike 07.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ukidanjem mera otvoren prostor za dijalog sa Kosovom i da očekuje dolazak specijalnog predstavnika Evropske unije (EU) za dijalog između Srbije i Kosova, Miroslava Lajčaka, u Beograd i Prištinu… »

Vesti dana »