Povezane vesti

Obradović ne dolazi sam u Zvezdu? Da li će ovaj košarkaš biti prvo pojačanje za narednu sezonu?!

Obradović ne dolazi sam u Zvezdu? Da li će ovaj košarkaš biti prvo pojačanje za narednu sezonu?!

Sportske.net 07.06.2020
Spekuliše se da će srpski stručnjak pokušati da ga povede sa sobom. Saša Obradović bi uskoro trebalo da bude postavljen za novog trenera Crvene zvezde. Danima se piše da je srpski stručnjak na pragu kluba sa Malog Kalemegdana, te i da je sam… »
Jednim potezom - pojačanje i za Zvezdu i za FMP!? Stiže ''Nik'' iz Bostona!

Jednim potezom - pojačanje i za Zvezdu i za FMP!? Stiže ''Nik'' iz Bostona!

Sportske.net 07.06.2020
Crvena zvezda je, po svemu sudeći, rešila pitanje trenera za novu sezonu, a uveliko se radi i na angažovanju novih igrača. Saša Obradović će, prema najavama, uskoro biti i zvanično promovisan u novog trenera Crvene zvezde, a mnogo više znaće se… »
Zvezda dobija pojačanje iz bostona! Poznato ime stiže na Mali Kalemegdan, ali se tu neće zadržati dugo

Zvezda dobija pojačanje iz bostona! Poznato ime stiže na Mali Kalemegdan, ali se tu neće zadržati dugo

Sportal blic 07.06.2020
Crvena zvezda sprema tim za narednu sezonu, ali i dolazeće godine, te je u tu svrhu Nikola Popović pojačanje tima sa Malog Kalemegdana. Reč je o doskorašnjem članu koledža Boston i startnog krilnog centra te ekipe u NCAA ligi, konferenciji ACC… »

Vesti dana »