Povezane vesti

Zvezda dovela pojačanje iz SAD: Iz Bostona se vraća dete crveno-belih!

Zvezda dovela pojačanje iz SAD: Iz Bostona se vraća dete crveno-belih!

Telegraf 07.06.2020
Prvo pojačanje za klub, koje će se prvo kaliti u FMP-u. Centar Nikola Popović, nekadašnji igrač juniorskog pogona KK Crvena zvezda, nakon četvorogodišnjeg iskustva u NCAA ligi gde je igrao za Boston Koledž, vraća se među crveno-bele sa kojima je… »
Popović: Zvezda moja kuća, želim da ostavim trag

Popović: Zvezda moja kuća, želim da ostavim trag

Nova 07.06.2020
Nikola Popović, talentovani centar, vratio se u Crvenu zvezdu nakon četiri godine provedene na Boston koledžu. “Drago mi je da se vraćam u svoju kuću. Prethodne četiri godine proveo sam u Sjedinjenim Američkim Državama, napravio sam važan… »
Putevima Odža i Boldena: Zvezda dovodi krilnog centra i šalje ga u FMP

Putevima Odža i Boldena: Zvezda dovodi krilnog centra i šalje ga u FMP

Mozzart sport 07.06.2020
Nikoli Popoviću ugovor na četiri godine. Igraće se Evroliga naredne godine u Beogradu, ostaje Crvena zvezda član najkvalitetnijeg kontinentlanog takmičenja, na miru može da se posveti formiranju tima, a osim izvesnog dolaska Saše Obradovića na… »
ZVANIČNO - Zvezda već potvrdila transfer, uz poruku ''kupujmo domaće''!

ZVANIČNO - Zvezda već potvrdila transfer, uz poruku ''kupujmo domaće''!

Sportske.net 07.06.2020
Oglasio se i sam košarkaš, uz veliku želju da ostavi značajan trag u Zvezdi. Informacija koja se tokom dana pojavila u medijima, već večeras je dobila i zvaničnu potvrdu - dvadesettrogodišnji krilni centar Nikola Popović vratio se u Crvenu… »
Pao potpis: Zvezda dovela pojačanje iz Amerike!

Pao potpis: Zvezda dovela pojačanje iz Amerike!

Hot sport 07.06.2020
Košarkaši Crvene zvezde jači su za centra koji je nastupao na Boston Koledžu. Reč je o 22-godišnjem Nikoli Popoviću, on je sa crveno-belima potpisao četvorogodišnji ugovor sa klubom čiji je dres nosio kao junior, a prethodne četiri sezone… »
Zvezda vratila svog đaka iz Amerike: "Kupujemo domaće!"

Zvezda vratila svog đaka iz Amerike: "Kupujemo domaće!"

Mondo 07.06.2020
Nekadašnji junior crveno-belih ponovo je u klubu i potpisao je ugovor do 2024. godine. Nekadašnji junior crveno-belih ponovo je u klubu i potpisao je ugovor do 2024. godine. Crvena zvezda je vratila svog bivšeg igrača. Tačnije, svog nekadašnjeg… »
Zvanično: Popović se iz Bostona vratio u Zvezdu

Zvanično: Popović se iz Bostona vratio u Zvezdu

N1 Info 07.06.2020
Diplomac Boston koledža, Nikola Popović, potpisao je četvorogodišnji ugovora s crveno-belima, potvrđeno je na klupskom sajtu. Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije će prvu sezonu provesti u FMP i tako krenuti putem koji se u slučajevima Džone… »
Crvena zvezda dobija pojačanje iz Bostona

Crvena zvezda dobija pojačanje iz Bostona

Nova 07.06.2020
Diplomac Boston koledža, Nikola Popović, pred potpisivanjem je ugovora s crveno-belima. Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije, prema nezvaničnim informacijama, postigao je dogovor sa crveno-belima i blizu je potpisivanja četvorogodišnjeg ugovora… »

Vesti dana »