Povezane vesti

Sergej za Nova.rs: Ja sam iskren čovek koji ne trpi nepravdu

Sergej za Nova.rs: Ja sam iskren čovek koji ne trpi nepravdu

Nova 08.06.2020
Nisam taktičan. Moj način je trenutno ovakav. Drugim za sad još nisam ovladao. To je taj neki, politički. To kad malo steknem živaca, ovako Sergej Trifunović, političar, komentariše za Nova.rs svoj nastup u "Utisku nedelje". Jučerašnju emisiju… »
Klinč Sergeja i Radulovića: Šest najjačih utisaka iz Utiska

Klinč Sergeja i Radulovića: Šest najjačih utisaka iz Utiska

Nova 08.06.2020
Ovodnedeljnu emisiju "Utisak nedelje" obeležila je oštra rasprava i uvrede između lidera PSG i DJB Sergeja Trifunovića i Saše Radulovića, a njihov sukob upotpunila su "saznanja" Đorđa Vukadinovića, samostalnog poslanika u Skupštini Srbije, koji… »
Kako je Sergej postao viral Dok Trifunović žari i pali - Vukadinović spasava čašu

Kako je Sergej postao viral Dok Trifunović žari i pali - Vukadinović spasava čašu

Blic 08.06.2020
Gostovanje Sergeja Trifunovića u "Utisku nedelje" od sinoć glavna je tema na društvenim mrežama, a nije ni čudo jer je lider PSG opravdao poziv i emisiju pretvorio u nesvakidašnji televizijski teatar. Sergejev šou u "Utisku nedelje" je imao… »
Đorđe Vukadinović je pobedio u "Utisku nedelje" (video)

Đorđe Vukadinović je pobedio u "Utisku nedelje" (video)

Mondo 08.06.2020
Poslanik Đorđe Vukadinović postao je hit na društvenim mrežama zbog ovoga. Poslanik Đorđe Vukadinović postao je hit na društvenim mrežama zbog ovoga. Dok su se lideri Pokreta slobodnih građana i Dosta je bilo Sergej Trfunović i Saša… »
VIDEO: Rasprava Trifunovića i Radulovića oko prikupljanja potpisa, jedan drugog nazvao "opasnom lažovčinom"

VIDEO: Rasprava Trifunovića i Radulovića oko prikupljanja potpisa, jedan drugog nazvao "opasnom lažovčinom"

Radio 021 08.06.2020
Predsednik pokreta "Dosta je bilo" Saša Radulović optužio je Sergeja Trifunovića da je Pokretu slobodnih građana potpise za izbornu listu prikupljala vlast, što je Trifunović ocenio kao "podmetačinu" i laž. "Niste ih vi skupljali, ne možete mi… »
Trifunović u "klinču" sa Radulovićem oko potpisa: To je podmetačina!

Trifunović u "klinču" sa Radulovićem oko potpisa: To je podmetačina!

Mondo 08.06.2020
Lider pokreta "Dosta je bilo" Saša Radulović optužio je PSG da im je potpise za izbornu listu sakupljala vlast, na šta je Sergej Trifunović, lider PSG-a, burno reagovao! Lider pokreta "Dosta je bilo" Saša Radulović optužio je PSG da im je potpise… »
Žestoka svađa u studiju: Radulović: Vučić je svima skupljao potpise, Sergej: Vi ste sada kao Rističević

Žestoka svađa u studiju: Radulović: Vučić je svima skupljao potpise, Sergej: Vi ste sada kao Rističević

Blic 07.06.2020
Žestoka svađa nastala je u studiju u toku emisije Utisak nedelje kada su u obračun oko toga ko je prikupljao potpise za koga ušli Saša Radulović lider pokreta "Dosta je bilo" i Sergej Trifunović lider Pokreta slobodih građana. - Ko je za nas… »
Radulović: SNS skupljao potpise svima koji učestvuju na izborima

Radulović: SNS skupljao potpise svima koji učestvuju na izborima

Danas 07.06.2020
Lider Pokreta „Dosta je bilo“ (DJB) i poslanik Skupštine Srbije Saša Radulović izjavio je večeras da je svim strankama koje izlaze na izbore, sem političke opcije koju predvodi, vladajuća Srpska napredna stranka prikupljala potpise za… »
"Ajmo na pljugu": Sergejev šou u Utisku nedelje, Radulovića nazvao "lažovčinom", pa napustio studio

"Ajmo na pljugu": Sergejev šou u Utisku nedelje, Radulovića nazvao "lažovčinom", pa napustio studio

Blic 07.06.2020
"Vi ste jedna ozbiljna lažovčina", rekao je Sergej Trifunović lider Pokreta slobodnih građana Saši Raduloviću u obračunu koji je gotovo sve vreme trajao u studiju od početka emisije Utisak nedelje. Kada je voditeljka reka da se prelazi na reklame… »

Vesti dana »