Povezane vesti

Sačmarom razneo glavu komšiji zbog ograde: Krvavi epilog višegodišnjeg sukoba! Sačekuša pred kućom!

Sačmarom razneo glavu komšiji zbog ograde: Krvavi epilog višegodišnjeg sukoba! Sačekuša pred kućom!

Kurir 08.06.2020
- Godinama smo se svađali zbog te ograde jer je ušao malo u moje dvorište, izjavio Dragutin Radučić (82), koji je ubio prvog suseda Jovana Nikolića (71). „Tako je moralo biti. Ubio sam ga jer je ušao ogradom u moj posed!“ Ovo je, kako… »
Ubica iz Negotina priznao zločin: Hicima iz lovačke puške komšiji presudio zbog međe, poslat na psihijatrijsko…

Ubica iz Negotina priznao zločin: Hicima iz lovačke puške komšiji presudio zbog međe, poslat na psihijatrijsko…

Blic 08.06.2020
Dragutin Raducić (81) iz negotinskog sela Dušanovac koji je osumnjičen da je u subotu hicima iz lovačke puške usmrtio svog komšiju Jovana Nikolića (71) na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Negotinu, priznao je zločin, a kao razlog naveo… »
Ubistvo zbog ograde: Komšiju pogodio u rame, pa mu pucao u glavu, a onda šetao sa puškom po ulicama Negotina

Ubistvo zbog ograde: Komšiju pogodio u rame, pa mu pucao u glavu, a onda šetao sa puškom po ulicama Negotina

Blic 08.06.2020
Dragutin Raducić (81) iz negotinskog sela Dušanovac uhapšen je zbog sumnje da je u subotu hicima iz lovačke puške usmrtio svog komšiju Jovana Nikolića (71). Ubistvo se dogodilo u dvorištu kuće nastradalog Jovana, a njegovo beživotno telo… »
Komšiju usmrtio puškom zbog međe? Šta se dogodilo u Dušanovcu kod Negotina

Komšiju usmrtio puškom zbog međe? Šta se dogodilo u Dušanovcu kod Negotina

Večernje novosti 08.06.2020
Svirepi zločin u Dušanovcu uznemirio meštane ovog sela kod Negotina. Dragutin Raducić (81) ubio Jovana Nikolića (71) u dvorištu njegove kuće. HLADNOKRVNO, Dragutin Raducić (81), iz Dušanovca kod Negotina, iz lovačke puške, za koju poseduje… »

Vesti dana »