Povezane vesti

Nastavljen rat na tviteru! Trifunović: Boško mi je nudio da zajedno izađemo na izbore! (foto)

Nastavljen rat na tviteru! Trifunović: Boško mi je nudio da zajedno izađemo na izbore! (foto)

Pravda 08.06.2020
Predsednik Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović izjavio je da je lider Dveri Boško Obradović tražio da idu zajedno u koaliciju nakon što je PSG odlučio da izađe na izbore. “Nakon sastanka Saveza za Srbiju i ostatka opozicije kada sam… »
"To bi bilo u redu, boško, da ti nisi: Izgovorio..." Trifunović tvrdi da mu je Obradović nudio koaliciju na izborima

"To bi bilo u redu, boško, da ti nisi: Izgovorio..." Trifunović tvrdi da mu je Obradović nudio koaliciju na izborima

Blic 08.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana (PSG) Sergej Trifunović u tviter prepisci sa Boškom Obradovićem, tvrdi da mu je lider Dveri nudio da budu u koaliciji i to nakon što je PSG saopštio da će se kandidovati za izbornu trku. Boško Obradović je na svom… »
Trifunović: Boško mi je nudio da zajedno izađemo na izbore

Trifunović: Boško mi je nudio da zajedno izađemo na izbore

Nova 08.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović kaže za Nova.rs da je lider Dveri Boško Obradović tražio da idu zajedno u koaliciju nakon što je PSG odlučio da izađe na izbore. “Nakon sastanka Saveza za Srbiju i ostatka opozicije kada sam… »
Sergej raskrinkao savez za Srbiju: Đilas i Obradović su mi rekli da je bojkot mrtav! Nudili su mi koaliciju!

Sergej raskrinkao savez za Srbiju: Đilas i Obradović su mi rekli da je bojkot mrtav! Nudili su mi koaliciju!

Kurir 08.06.2020
Lider Pokreta slobodnih građana Sergej Trifunović otkrio je da su mu lideri SZS Dragan Đilas i Boško Obradović nudili koaliciju, te da su i sami svesni činjenice da je bojkot mrtav! Trifunović je rekao da je odbio ponuđenu saradnju na republičkom… »
Boško Obradović pitao Sergeja Trifunovića da idu na izbore u koaliciji?

Boško Obradović pitao Sergeja Trifunovića da idu na izbore u koaliciji?

Mondo 08.06.2020
Nova razmimoilaženja u opoziciji. Nova razmimoilaženja u opoziciji. Odlukom učestvuje na predstojećim izborima, 21. junaPokret Slobodnih građana Sergeja Trifunovića izazvao je gnev onih u opoziciji koji su za bojkot. Međutim, Trifunović je danas… »

Vesti dana »

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Hristos vaskrse! Vaistinu vaskrse!

Glas Zapadne Srbije pre 13 satijoš 7 povezanih
Hristos vaskrse!

Hristos vaskrse!

RTV pre 6 satijoš 6 povezanih
Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Spaseni Rusi koji su se izgubili na Kablaru

Danas pre 5 satijoš 2 povezane