Povezane vesti

Perović demantovao priču iz Rumunije o životnoj opasnosti: Znam šta je srce, nisam lud da se igram sa takvim stvarima!

Perović demantovao priču iz Rumunije o životnoj opasnosti: Znam šta je srce, nisam lud da se igram sa takvim stvarima!

Večernje novosti 08.06.2020
Nije to mišić koji pukne i zaraste za par meseci. Svestan sam svega i pazim na zdravlje - poručio je Perović. Potuni haos je napravio nekadašnji doktor Dinama iz Bukurešta. Adrijan Motoača je u razgovoru za rumunske medije istakao da se srpski… »
Stara priča o Slavku Peroviću je opet digla prašinu: Rumuni željni senzacije, a naši još dodali

Stara priča o Slavku Peroviću je opet digla prašinu: Rumuni željni senzacije, a naši još dodali

Mozzart sport 08.06.2020
Srpski napadač za MOZZART Sport otkriva istinu o svom zdravstvenom stanju i zašto je Dinamo omiljena meta rumunskih medija. Stara priča iz Rumunije je opet podgrejana i u Srbiji predstavljena kao užasna. Tema je ista kao i letos. Srpski napadač… »
“Srpski fudbaler može da doživi infarkt nasred terena”

“Srpski fudbaler može da doživi infarkt nasred terena”

Nova 08.06.2020
Slavko Perović, bivši fudbaler Crvene zvezda i Rada, sada Dinama iz Bukurešta, nalazi se u životnoj opasnosti ako nastavi da igra, tvrdi bivši lekar rumunskog kluba. Lekar Adrijan Motoača, koji više ne radi u Dinamu, plaši se da bi srpski fudbaler… »
„Perovićev problem nije za šalu, mogao bi iznenada da doživi infarkt“: Nekadašnji doktor Dinama tvrdi da je srpski…

„Perovićev problem nije za šalu, mogao bi iznenada da doživi infarkt“: Nekadašnji doktor Dinama tvrdi da je srpski…

Večernje novosti 08.06.2020
Umesto da prate njegovo stanje, u klubu ga teraju ga da trenira i to je pogrešno – rekao je Adrijan Motoača. Nekadašnji doktor bukureštanskog Dinama Adrijan Motoača istakao je, u intervjuu za rumunski GSP.ro, da se srpski napadač Slavko Perović… »

Vesti dana »