Povezane vesti
Sastanak predstavnika RIK i OEBS/ODIHR: U fokusu sprečavanje širenja korone tokom izbornog procesa
Telegraf 08.06.2020
Sastanku su prisustvovali i sekretar RIK Srđan Smiljanić, zamenik sekretara RIK Branko Marinković, a u ime Republičkog zavoda za statistiku Vladimir Šutić. Predstavnici Republičke izborne komisije i Specijalne misije za procenu izbora OEBS/ODIHR… »
Specijalna misija za procenu sprovođenja izbora u Srbiji
Danas 08.06.2020
Kancelarija za demokratske institucije i ljudska prava OEBS-a (u daljem tekstu: OEBS/KDILJP)danas je otvorila Specijalnu misiju za procenu sprovođenja izbora (u daljem tekstu: SEAM) za parlamentarne izbore u Srbiji, koji će biti održani 21. juna, navodi… »
Kancelarija OEBS-a posmatraće deo izbornog procesa, ali ne i samo glasanje
N1 Info 08.06.2020
Kancelarija za demokratske institucije i ljudska prava OEBS-a (ODIHR ) otvorila je Specijalnu misiju za procenu sprovođenja izbora za parlamentarne izbore u Srbiji, koji će biti održani 21. juna. Misija je uspostavljena nakon zvaničnog poziva koji su… »
Predstavnici RIK i OEBS/ODIHR razgovarali o toku izbora
RTS 08.06.2020
Predstavnici Republičke izborne komisije i Specijalne misije za procenu izbora OEBS/ODIHR razgovarali su danas u Narodnoj skupštini o nastavku izbornog procesa i izrazili nadu da će saradnja ostvarena u prethodnim izbornim procesima biti nastavljena… »
Vesti dana »

Još sutra u Novom Sadu veoma toplo i sunčano, a onda slede zahlađenje i kiša
Radio 021 pre 3 satajoš 45 povezanih

Legalizacija u nacionalnim parkovima: 10.000 evra za zgradu, 2.000 za stan
In medija pre 11 minutajoš 56 povezanih

Da li vlasnički zaokret u NIS-u otvara prostor za prodaju ruskog udela
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 21 povezana