Povezane vesti

Amfilohiije poručio milu: Litije se nastavljaju! Molim vlast neka mene ubiju i ne muče narod i sveštenstvo

Amfilohiije poručio milu: Litije se nastavljaju! Molim vlast neka mene ubiju i ne muče narod i sveštenstvo

Kurir 08.06.2020
"Litije u Crnoj Gori ponovo će biti nastavljene od nedelje", najavio je Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručio vlasti da, kako je kazao, ne muči njegov narod i sveštenstvo, već da to reši njegovim likvidiranjem. On je, kako je… »
Amfilohije poručio milu: Litije se nastavljaju, a vlast neka ne muči narod, već to reši mojom likvidacijom!

Amfilohije poručio milu: Litije se nastavljaju, a vlast neka ne muči narod, već to reši mojom likvidacijom!

Pravda 08.06.2020
"Litije u Crnoj Gori ponovo će biti nastavljene od nedelje", najavio je Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručio vlasti da, kako je kazao, ne muči njegov narod i sveštenstvo, već da to reši njegovim likvidiranjem. On je, kako je… »
Amfilohije najavio da će od nedelje ponovo biti organizovane litije

Amfilohije najavio da će od nedelje ponovo biti organizovane litije

N1 Info 08.06.2020
Litije u Crnoj Gori biće nastavljene od nedelje, najavio je mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije. Prilikom obeležavanja slave radija Svetigora, Amfilohije je osveštao i prerezao slavski kolač u Sabornom Hramu Hristovog Vaskrsenja u Podgorici… »
"Litije se nastavljaju! Vlast neka ne muči narod, već to reši mojom likvidacijim"

"Litije se nastavljaju! Vlast neka ne muči narod, već to reši mojom likvidacijim"

Alo 08.06.2020
"Litije u Crnoj Gori ponovo će biti nastavljene od nedelje", najavio je Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručio vlasti da, kako je kazao, ne muči njegov narod i sveštenstvo, već da to reši njegovim likvidiranjem. On je, kako je… »
Nikad jača poruka milovom režimu! Amfilohije najavio nove litije: Nek me ubiju, a narod ostave na miru

Nikad jača poruka milovom režimu! Amfilohije najavio nove litije: Nek me ubiju, a narod ostave na miru

Srbija danas 08.06.2020
On je kazao da se nada da će Gospod prosvetiti razum onima koji upravljaju Crnom Gorom. - Litije u Crnoj Gori ponovo će biti nastavljene od nedelje - najavio je Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije i poručio vlasti da, kako je kazao, ne muči… »
Amfilohije: Nek ne muče moj narod, već neka to reše mojim likvidiranjem

Amfilohije: Nek ne muče moj narod, već neka to reše mojim likvidiranjem

RTS 08.06.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije poziva crnogorske vlasti da "ne muče narod i sveštenstvo", već da to "reše njegovim likvidiranjem". Ja ih pozivam, pa neka urade to ako misle da time mogu da izleče ovaj narod od tog opakog virusa kojim smo… »
Amfilohije: Litije se nastavljaju, molim vlast da mene ubije!

Amfilohije: Litije se nastavljaju, molim vlast da mene ubije!

Mondo 08.06.2020
Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije pozvao je crnogorske vlasti da "ne muče narod i sveštenstvo", već da to "reše njegovim likvidiranjem". Mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije pozvao je crnogorske vlasti da "ne muče narod i… »

Vesti dana »