Povezane vesti

Više nema dileme: Saša Obradović preuzima Zvezdu, oproštajne reči od Monaka svideće se crveno-belima (foto)

Više nema dileme: Saša Obradović preuzima Zvezdu, oproštajne reči od Monaka svideće se crveno-belima (foto)

Hot sport 08.06.2020
KK Monako oprostio se od Saše Obradovića koji će preuzeti Crvenu zvezdu. – Bila je ovo jako teška odluka za mene, da napustim Monako, ali mi je Crvena zvezda dala balans između takmičenja u Evroligi i pronalaska kluba i grada u kom sam rođen i u… »
Zvanično: Dragan Šakota nije više trener Crvene zvezde

Zvanično: Dragan Šakota nije više trener Crvene zvezde

Telegraf 08.06.2020
Nebojša Čović potvrdio razlaz sa dosadašnjim šefom stručnog štaba. Košarkaški klub Crvena zvezda i zvanično se razišao sa dosadašnjim trenerom prvog tima Draganom Šakotom. Odluku je novinarima na konferenciji za medije obrazložio predsednik… »
Saša Obradović i definitivno preuzima Zvezdu

Saša Obradović i definitivno preuzima Zvezdu

Beta 08.06.2020
Srpski košarkaški trener Saša Obradović potvrdio je večeras da napušta Monako i da će preuzeti Crvenu zvezdu. "Odluka da napustim Monako bila je vrlo teška, ali izazov koji je pred mene postavila Crvena zvezda je prevagnuo, takmičenje u Evroligi… »
Saša Obradović definitivno Zvezdin

Saša Obradović definitivno Zvezdin

N1 Info 08.06.2020
Saša Obradović od ponedeljka uveče i zvanično više nije trener Monaka u koji je došao u februaru 2019, saopštio je klub iz Kneževine. Pedesetjednogodišnji Srbin je u oproštajnoj poruci naglasio da je odluka da napusti Monako bila teška, ali i… »
Saša Obradović novi trener Zvezde, Čović očekuje pomoć države

Saša Obradović novi trener Zvezde, Čović očekuje pomoć države

Radio 021 08.06.2020
Saša Obradović je novi trener košarkaša Crvene zvezde. Potvrdio je to njegov dosadašnji klub Monako objavom na svom sajtu. "Bila je veoma teška odluka za mene da napustim klub, ali je izazov kakav mi je predstavila Crvena zvezda doneo prevagu. Nije… »

Vesti dana »