Povezane vesti

Porodica Ražnatović se testirala na koronu: Rezultati su stigli, pa se oglasila Ceca: "nema mesta senzaciji, negativni smo"

Porodica Ražnatović se testirala na koronu: Rezultati su stigli, pa se oglasila Ceca: "nema mesta senzaciji, negativni smo"

Blic 09.06.2020
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović u toku današnjeg dana izjavila je da se cela njena porodica testirala na korona virus, a sada su stili i rezultati, koje je odlučila da podeli sa svima. - U toku današnjeg dana moja porodica i ja smo testirani na… »
Stigli rezultati testiranja porodice Ražnatović na koronu!

Stigli rezultati testiranja porodice Ražnatović na koronu!

Mondo 09.06.2020
Folk pevačica poručila: Nema mesta senzaciji! Folk pevačica poručila: Nema mesta senzaciji! Nakon što je voditeljka Dušica Jakovljević primljena na Infektivnu kliniku na analize zbog simptoma sličnih korona virusu, a kako je ona bila na proslavi… »
Ražnatovići se testirali na koronu, pa se javila Ceca: Stigli su rezultati! (foto)

Ražnatovići se testirali na koronu, pa se javila Ceca: Stigli su rezultati! (foto)

Kurir 09.06.2020
Svetlana Ceca Ražnatović se sa celom porodicom testirala na korona virus, a sada je na Instagram objavila i rezultate. "Svi smo se porodično testirali danas. Nemamo nikakve simptome i testirali smo se preventivno", rekla je za prethodno za "Kurir.rs"… »
Ceci stigli rezultati testa na koronu: Negativni smo

Ceci stigli rezultati testa na koronu: Negativni smo

Nova 09.06.2020
Nakon vesti da je voditeljka Dušica Jakovljević pozitivna je na koronavirus, Svetlana Ceca Ražnatović i njena porodica testirani su na Covid 19, s obzirom da je Dušica bila u kontaktu sa njima 3. juna. Naime, voditeljka je prisustvovala velikom… »
Svetlana Ražnatović se sa celom porodicom testirala na virus korona

Svetlana Ražnatović se sa celom porodicom testirala na virus korona

Večernje novosti 09.06.2020
- Danas smo se svi testirali, porodično - potvrdila je Ceca. Folk zvezda Ceca Ražnatović danas se, 9. juna, testirala na korona virus, nakon kontakta sa zaraženom osobom. Ceca se jutros podvrgla testiranju, ali ne sama već sa svim članovima… »
Zaražena Dušica bila kod Cece na proslavi, gosti ćute

Zaražena Dušica bila kod Cece na proslavi, gosti ćute

Nova 09.06.2020
Nakon što je objavljeno da je voditeljka televizije "Pink" Dušica Jakovljević pozitivna na koronavirus, a nekoliko dana pre testiranja, ona je prisustvovala proslavi povodom rođenja unuka pevačice Svetlane Ražnatović, gde je bila u kontaktu sa… »
Oglasila se Ceca: Zbog zaražene Dušice se testira na koronu

Oglasila se Ceca: Zbog zaražene Dušice se testira na koronu

Nova 09.06.2020
Voditeljka televizije "Pink", Dušica Jakovljević, pozitivna je na koronavirus, a 3. juna bila je na proslavi povodom rođenja unuka pevačice Svetlane Cece Ražnatović, koja je bila organizovana u kući Ražnatovića na Dedinju. Dušica je tom prilikom… »
Dačić: Izljubio sam se s Dušicom kod Cece, testiran sam

Dačić: Izljubio sam se s Dušicom kod Cece, testiran sam

Nova 09.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić jutros je testiran na Covid-19 u KBC "Dr Dragiša Mišović" na Dedinju, nakon čega su rezultati pokazali da je negativan na koronavirus, ekskluzivno saznaje portal Nova.rs. Političar je 3. juna bio gost na… »
Ceca se oglasila iz porodičnog doma: "Svi smo se testirali na koronu"

Ceca se oglasila iz porodičnog doma: "Svi smo se testirali na koronu"

Blic 09.06.2020
Voditeljka Dušica Jakovljević imala je zdravstvenih problema, pa je završila na Infektivnoj klinici, gde je testirana na korona virus. Nakon što je ta vest odjeknula u medijima, ona se oglasila i rekla da ne želi da komentariše svoje zdravstveno… »
Zaražena Dušica Jakovljević bila kod Cece na proslavi

Zaražena Dušica Jakovljević bila kod Cece na proslavi

Nova 09.06.2020
Voditeljka televizije "Pink", Dušica Jakovljević, pozitivna je na koronavirus, saznaje Nova.rs. Ona se najverovatnije zarazila na jednoj proslavi na kojoj je bila prošle nedelje. Ne znajući da je zaražena koronavirusom, Dušica se normalno kretala… »

Vesti dana »