Povezane vesti

Oštre kritike na račun koleginice: Zašto Dara gleda u tuđe novčanike?

Oštre kritike na račun koleginice: Zašto Dara gleda u tuđe novčanike?

Mondo 09.06.2020
Za razliku od Dare Bubamare koja smatra da država NE TREBA da pomaže pevačima koji su ostali bez posla za vreme vanrednog stanja, Goca Božinovska misli drugačije i poručuje koleginici da gleda svoja posla! Za razliku od Dare Bubamare koja smatra da… »
Dara Bubamara: Pola estrade treba da se stidi!

Dara Bubamara: Pola estrade treba da se stidi!

Mondo 09.06.2020
Folk zvezda oštro kritikuje kolege koje traže pomoć od države i pevačice koje su se prijavile za sto evra! Folk zvezda oštro kritikuje kolege koje traže pomoć od države i pevačice koje su se prijavile za sto evra! Dara Bubamara izrevoltirana je… »
Dara: Bilo bi me sramota da se žalim da nemam para! Goca: Broj svoje milione, a nas ostavi na miru!

Dara: Bilo bi me sramota da se žalim da nemam para! Goca: Broj svoje milione, a nas ostavi na miru!

Telegraf 09.06.2020
- Ne pada mi na pamet da se žalim. Bilo bi me sramota! - izričita je Dara. Dara Bubamara (44) kaže da je sramota da se njene kolege sa estrade žale da nemaju para, a "puni su kao brod". - Ne mogu da verujem da moje kolege kukaju, a proteklih decenija… »
Dara pukla čak 256.000 € zbog korone pa osula po kolegama: Fuj, kako ih nije stamota! Goca: Ne gledaj u tuđ novčanik

Dara pukla čak 256.000 € zbog korone pa osula po kolegama: Fuj, kako ih nije stamota! Goca: Ne gledaj u tuđ novčanik

Kurir 09.06.2020
Dara Bubamara kaže da treba da se stide pevači koji su zbog pandemije koronavirusa zatražili bilo kakvu pomoć države! Folk zvezda poručuje da je sramota da se ljudi sa estrade "koji su puni ko brod" žale da nemaju novca. - Ne mogu da verujem da… »

Vesti dana »