Povezane vesti
Da li ćemo moći u Grčku? Raste broj zaraženih, čak trećina su stranci, pa Grci najavljuju dodatna testiranja i karantin
Blic 09.06.2020
Grci su ozbiljno zabrinuti pošto je krajem prošle i početkom ove nedelje zabeležen značajan porast broja obolelih od korona virusa”. Kako prenosi tamošnji “Katimerini”, od četvrtka do ponedeljka je registrovano 97 novih slučajeva, ali samo tokom… »
Zabrinutost zbog porasta broja novooboljelih u Grčkoj
Slobodna Evropa 09.06.2020
Grčke vlasti izrazile su zabrinutost zbog porasta broja oboljelih od Covida-19. "Vara se svako ko misli da smo se riješili virusa. Moramo biti oprezni i poštovati mjere za sprečavanje širenja virusa", upozorio je ministar za civilnu zaštitu Nikos… »
Grčka zabrinuta zbog porasta broja novoobolelih
Vesti online 09.06.2020
Grčke vlasti izrazile su zabrinutost zbog porasta broja obolelih od Covida-19. – Vara se svako ko misli da smo se rešili virusa. Moramo biti oprezni i poštovati mere za sprečavanje širenja virusa – upozorio je ministar za civilnu zaštitu Nikos… »
Raste broj zaraženih u Grčkoj, trećina novoobolelih putnici iz inostranstva
N1 Info 09.06.2020
Grčke vlasti izrazile su zabrinutost zbog porasta broja obolelih od Covida-19 u zemlji koja se priprema za skori početak turističke sezone. "Vara se svako ko misli da smo se rešili virusa. Moramo biti oprezni i poštovati mere za sprečavanje širenja… »
Vesti dana »
Predsednik iranskog parlamenta poručio Trampu: "Vaši nepromišljeni potezi vuku SAD u živi pakao"
Nova pre 1 satjoš 52 povezane
Jalovi Partizan propustio da se vrati na drugo mesto, Čuka remijem do plej-ofa
Sportske.net pre 1 satjoš 50 povezanih
Kardinal Nemet u Uskršnjoj poslanici: Kuda ide ovaj svet, noć i tama vladaju, srca su nam kamena
Beta pre 11 satijoš 21 povezana
Vremenska prognoza Srbije: Najtopliji ponedeljak u godini, zatim značajan pad temperatura
Naslovi.ai pre 38 minutajoš 31 povezana
OIK Majdanpek: SNS osvojila 63,26 odsto glasova, u skupštinu ušle još dve liste
Blic pre 17 minutajoš 11 povezanih




