Povezane vesti

Vučić: Rezolucija 1244 ima za nas dobre i loše strane

Vučić: Rezolucija 1244 ima za nas dobre i loše strane

RTV 09.06.2020
NIŠ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas, povodom 21.godišnjice usvajanja Rezolucije UN 1244, da taj dokument ima za nas i dobre i loše strane, ali da trenutno ne postoji nijedan drugi važeći dokument. Upitan da li je Rezolucija… »
Vučić o Trampu, Bajdenu i Lavrovu, a spomenuo je i Kataija: Mislim da je nepravedno to što mu se dogodilo (video)

Vučić o Trampu, Bajdenu i Lavrovu, a spomenuo je i Kataija: Mislim da je nepravedno to što mu se dogodilo (video)

Blic 09.06.2020
Rezolucija 1244 ima svoje i dobre i loše strane, i mi i dalje nemamo drugi dokument osim njega, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić govoreći o kosovskom problemu. - Mi smo spremni da razgovaramo, ali ultimatume iz Prištine ne prihvatamo, neke… »
Vučić: Rezolucija 1244 ima i loših strana ali nisam video da je neko predložio nešto drugo

Vučić: Rezolucija 1244 ima i loših strana ali nisam video da je neko predložio nešto drugo

Danas 09.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom godišnjice potpisivanja Kumanovskog sporazuma i usvajanja Rezolucije 1244, da ta rezolucija ima i dobrih i loših strana ali da ne postoji nijedan drugi važeći dokument, niti je iko… »
Vučić o Kosovu: Čeka nas teška borba u narednim mesecima

Vučić o Kosovu: Čeka nas teška borba u narednim mesecima

Vesti online 09.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da Rezolucija 1244 ima svojih loših i dobrih strana, ali da Srbija nema bolji argument od nje u pregovorima s Prištinom. On je novinarima u Nišu pojasnio da u tom aktu Ujedinjenih nacija ima stvari za koje… »
"Uvek ćemo imati snage da kažemo 'ne', a da se nadamo kompromisnom 'da'"

"Uvek ćemo imati snage da kažemo 'ne', a da se nadamo kompromisnom 'da'"

Mondo 09.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da je Srbija spremna na razgovor o Kosovu ali da neće odgovarati na ultimatume iz Prištine i pritiske moćnih sila sa Zapada. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je danas da je Srbija… »
Vučić: Rezolucija 1244 ima i loših strana, ali ne vidim da ima drugih predloga

Vučić: Rezolucija 1244 ima i loših strana, ali ne vidim da ima drugih predloga

N1 Info 09.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom godišnjice potpisivanja Kumanovskog sporazuma i usvajanja Rezolucije 1244, da ta rezolucija ima i dobrih i loših strana ali da ne postoji nijedan drugi važeći dokument, niti je iko predložio… »

Vesti dana »