Povezane vesti

Neđeljko kom se sudi za ubistvo Miloša rekao da se ne seća svega, pa "rešetao" svedoke u sudnici

Neđeljko kom se sudi za ubistvo Miloša rekao da se ne seća svega, pa "rešetao" svedoke u sudnici

Telegraf 09.06.2020
Neđeljko Đurović optužen je za ubistvo Miloša Mileusnića 27. januara prošle godine u Ulici Dimitrija Tucovića u Beogradu. Suđenje Neđeljku Đuroviću (30) optuženom za ubistvo Miloša Mileusnića u januaru prošle godine nastavljeno je danas u… »
Neđeljko je optužen da je bez razloga na ulici ubio Miloša: Na suđenju je njegovoj devojci postavio pitanje od koga su se…

Neđeljko je optužen da je bez razloga na ulici ubio Miloša: Na suđenju je njegovoj devojci postavio pitanje od koga su se…

Večernje novosti 09.06.2020
Na dnašnjem suđenju svedočilo je četvoro svedoka koji su samo rekli da ostaju pri svojim iskazima datim u istrazi i nisu više širili priču. “TEŠKO mi je u pritvoru sam već godinu i po dana. Mešaju mi se događaji iz prošlosti i ne sećam se… »
"Promenio je čarape, uzeo peškir i njime nešto brisao sa jakne" Susret Miloševog oca i Neđeljka na sudu: Gledate čoveka…

"Promenio je čarape, uzeo peškir i njime nešto brisao sa jakne" Susret Miloševog oca i Neđeljka na sudu: Gledate čoveka…

Večernje novosti 09.06.2020
Na sva suđenja dolazi Milošev otac Goran Mileusnić, koji je danas posle suđenja rekao da je evidentno da je Neđeljko ubio njegovog sina i da sada pokušava da se izvuče. NA današnjem suđenju Neđeljku Đuroviću svedočilo je četvoro svedoka koji… »
Suđenje za ubistvo Mileusnića: Optuženi “provocirao” svedoke pitanjima

Suđenje za ubistvo Mileusnića: Optuženi “provocirao” svedoke pitanjima

Mondo 09.06.2020
Suđenje Neđeljku Đuroviću (30) optuženom za ubistvo Miloša Mileusnića nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu ispitivanjem devojke ubijenog i drugih svedoka. Suđenje Neđeljku Đuroviću (30) optuženom za ubistvo Miloša Mileusnića… »
Suđenje za ubistvo Mileusnića: Neđeljko imao čudna pitanja

Suđenje za ubistvo Mileusnića: Neđeljko imao čudna pitanja

Nova 09.06.2020
Suđenje Neđeljku Đuroviću (30) optuženom za ubistvo Miloša Mileusnića u januaru prošle godine nastavljeno je danas u Palati pravde. Na današnje ročište stigli su Milošev otac, devojka Katarina, kao i nekoliko njegovih prijatelja. Danas je… »

Vesti dana »