Повезане вести

Кирјос каквог непознајете: Аусталијанац искрено о тенису…

Кирјос каквог непознајете: Аусталијанац искрено о тенису…

Хот спорт 09.06.2020
Аустралијски тенисер Ник Кирјос каже да људи преозбиљно схватају спорт, док он жели само да се забавља. Кирјос је тренутно 40. на АТП листи, најбољи пласман му је било 13. место, а неке више амбиције нема пошто на спорт… »
"Грен слем ми није циљ, пре бих да пијем пиво"

"Грен слем ми није циљ, пре бих да пијем пиво"

Н1 Инфо 09.06.2020
Аустралијски тенисер Ник Кирјос каже да људи преозбиљно схватају спорт, док он жели само да се забавља. Кирјос је тренутно 40. на АТП листи, најбољи пласман му је било 13. место, а неке више амбиције нема пошто на спорт… »
Кирјос: Шта ће ми тренер, то је бацање пара

Кирјос: Шта ће ми тренер, то је бацање пара

Спортски журнал 09.06.2020
Људи схватају спорт превише озбиљно, а ја само желим да играм, забављам се и попијем пиво после меча - каже Ник. Аустралијанац Ник Кирјос потезима и изјавама изазива пажњу јавности. Тако је и овај пут. Сматра да је тренер… »
Кирјос поново бриљира: Тренер је бацање пара, радије бих после меча отишао на пиво

Кирјос поново бриљира: Тренер је бацање пара, радије бих после меча отишао на пиво

Вечерње новости 08.06.2020
Не волим да слушам туђе савете. Мислим да моје тело не може да издржи седам мечева на гренд слемовима где сваки траје три-четири сата - каже Ник. Аустралијски тенисер Ник Кирјос рекао је данас да је ангажовање тренера… »

Вести дана »