Povezane vesti
Udes na Ibarskoj magistrali: Vozač automobila usmrtio pešaka
Nova 09.06.2020
Pešak starosti oko 60 godina poginuo je danas oko 18 časova u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u ataru sela Stepojevac na Ibarskoj magistrali, pišu beogradski mediji. Do nesreće je došlo kada je automobil marke “audi A3”, koji je vozio 30-godišnji… »
Saobraćajna nesreća na Ibarskoj magistrali: Audijem udario pešaka, muškarac preminuo na licu mesta
Telegraf 09.06.2020
Nesreća se dogodila u ataru mesta Stepojevac oko 18 sati. Automobil "audi A3" udario je na Ibarskoj magistrali pešaka starog oko 60 godina koji je umro na licu mesta, piše Informer. Automobil je vozio 30-godišnji muškarac. Nesreća se dogodila u ataru… »
Tragedija na Ibarskoj magistrali: Audi pokosio čoveka! Nesrećni čovek ostao na mestu mrtav
Kurir 09.06.2020
Automobil "audi A3" udario je na Ibarskoj magistrali pešaka starog oko 60 godina koji je umro na licu mesta. Automobil je vozio 30-godišnji muškarac. Nesreća se dogodila u ataru mesta Stepojevac oko 18 sati. U toku je uviđaj. (Kurir.rs/Informer) Kurir… »
Vesti dana »
Vlada ponudila minimalac od 600 evra za 2027, sindikati traže obećanih 650
Radio 021 pre 1 satjoš 33 povezane
Potraga kod Senja: Portugalka pronađena živa posle osam sati u moru, spasen i drugi Portugalac
RTS pre 43 minutajoš 30 povezanih
Vučić posetio pretučenog Srbina sa Kosova u Kliničkom centru Srbije
Beta pre 8 minutajoš 43 povezane
Srpska lista: Niko do sada nije odgovarao za prebijanja i mučenja Srba na KiM
Sputnik pre 2 satajoš 36 povezanih




