Povezane vesti

Navijači u neverici: Oglasio se Federer, Švajcarac mora na još jednu operaciju!

Navijači u neverici: Oglasio se Federer, Švajcarac mora na još jednu operaciju!

Hot sport 10.06.2020
Rodžer Federer, švajcarski teniser, objavio je da je bio primoran da se podvgne još jednoj operaciji. Federer je neočekivano operisao desno koleno krajem februara, zbog čega je trebalo da propusti celu sezonu na šljaci i vrati se na travi. Nova… »
Šok! Kraj karijere?! Federer imao neočekivanu operaciju, objavio da je završio sa tenisom ove sezone!

Šok! Kraj karijere?! Federer imao neočekivanu operaciju, objavio da je završio sa tenisom ove sezone!

Sportal blic 10.06.2020
Jedan od najboljih tenisera svih vremena ove sezone ima ogromnih problema sa povredama, ali i u 38. godini nema nameru da kaže zbogom "belom sportu". , švajcarski teniser, objavio je da je bio primoran da se podvgne još jednoj operaciji. Federer je… »
Federer propušta ostatak sezone zbog nove operacije kolena

Federer propušta ostatak sezone zbog nove operacije kolena

Danas 10.06.2020
Švajcarski teniser Rodžer Federer saopštio je danas da će propustiti ostatak sezone pošto je ponovo morao na operaciju desnog kolena. Osvajač 20 grend slem titula je u februaru podvrgnut artroskopskoj operaciji kolena, ali je posle problema tokom… »
Federer na još jednoj operaciji, igraće tek 2021.

Federer na još jednoj operaciji, igraće tek 2021.

N1 Info 10.06.2020
Rodžer Federer je u sredu ujutru putem Tvitera objavio da će morati na još jednu operaciju jer oporavak od prethodne nije išao kako treba. "Dragi navijači, nadam se da ste svi bezbedni i zdravi. Pre nekoliko nedelja sam doživeo problem u mom… »
Federer objavio – kraj sezone!

Federer objavio – kraj sezone!

Nova 10.06.2020
Rodžer Federer, jedan od najboljih tenisera svih vremena, objavio je da je završio sezonu. Švajcarac je naveo da je morao da bude podvrgnut još jednoj operaciji. Federer je krajem februara obavio hirurški zahvat na desnom kolenu, ali će morati da… »
Pravo niotkuda, Federer završio sezonu, da li i karijeru?

Pravo niotkuda, Federer završio sezonu, da li i karijeru?

Sportske.net 10.06.2020
Mnogi postavljaju isto pitanje. Rodžer Federer je danas objavio da je primoran da uradi još jednu operaciju. Švajcarac je imao određenih problema sa povredama proteklih godinu dana, ali niko nije očekivao da će morati da operiše desno koleno krajem… »
Federer završio sezonu i iznenadio fanove: Napravio sam korak unazad, vidimo se u januaru

Federer završio sezonu i iznenadio fanove: Napravio sam korak unazad, vidimo se u januaru

Večernje novosti 10.06.2020
Pre nekoliko nedelja sam napravio korak unazad vezan za moj oporavak, rekao je Švajcarac i iznenadio javnost. Rodžer Federer je, preko društvenih mreža, podelio veoma važnu informaciju sa fanovima i očekuje da će biti spreman za početak naredne… »

Vesti dana »