Povezane vesti
Drama u Čačku! Morala je da reaguje hitna pomoć! Bivšem igraču Borca koji štrajkuje glađu pozlilo, hitno zbrinut!
Sportal blic 10.06.2020
Bivši igrači čačanskog kluba štrajkuju zbog neisplaćenih zarada. Veliki broj bivših fudbalera Borca ogorčen je zbog situacije u nekada redovnom članu elitnog ranga domaćeg fudbala, a njih 25 potpisalo je saopštenje jer im nisu isplaćene zarade. Klub je u… »
Pozlilo jednom od bivših fudbalera Borca, posle oporavka nastavio štrajk glađu
N1 Info 10.06.2020
Jednom od bivših fudbalera Borca iz Čačka, koji zajedno sa ostalim fudbalerima treći dan štrajkuje glađu je pozlilo, ali se on tokom noći oporavio i ponovo pridružio štrajkačima, rekao je agenciji Beta jedan od štrajkača i predsednik Sindikata… »
Jednom igraču pozlilo; “Da li je moguće da nemaju osećaja?”
Nova 10.06.2020
Jednom od fudbalera koji štrajkuju glađu u Čačku je pozlilo i morao je da prekine protest. To je saopštio Sindikat profesionalnih fudbalera “Nezavisnost”. Kako je navedeno, jednom od bivših igrača Borca je pomoć pružila Hitna pomoć posle čega je smešten… »
Bivšem fudbaleru Borca, koji štrajkuje glađu, pozlilo, odvezla ga hitna pomoć
Telegraf 10.06.2020
Kako je javio sindikat profesionalnih fudbalera "Nezavisnost" zbog štrajka glađu jednom fudbaleru je pozlilo, ali je on zbrinut. Nekadašnji fudbaleri Borca iz Čačka počeli su štrajk glađu zbog neisplaćenih zarada. Veliki broj bivših fudbalera Borca… »
Vesti dana »

"Zaplakala sam" Aleksandra Prijović o emotivnom trenutku, pa najavila povratak mesec i po dana nakon porođaja
Telegraf pre 15 minutajoš 26 povezanih

Petković: U izbalansiranom izveštaju Šina čitav svet čuo za nasilne poteze PR na Srbe
RTV pre 29 minutajoš 24 povezane

Slovačka protiv odluke EU o zabrani ruskog gasa: "Pokrenuli smo konkretan predlog"
B92 pre 44 minutajoš 50 povezanih

Kragujevac odao poštu romskim žrtvama oktobarskog masakra kod spomenika “Kristalni cvet”
Serbian News Media pre 54 minutajoš 42 povezane