Povezane vesti

Velika ispovest ane Nikolić: "Htela sam sebe da uništim imala sam 105 KG, otac mi je bio u komi... Ona će me osvetiti kod…

Velika ispovest ane Nikolić: "Htela sam sebe da uništim imala sam 105 KG, otac mi je bio u komi... Ona će me osvetiti kod…

Blic 10.06.2020
Pevačica Ana Nikolić otvorila je dušu i otkrila i kako se uopšte ugojila, kako kaže, neverovatnih 52 kilograma, a onda i iznela da je jedva naučila da živi sa bolom zbog gubitka svog oca. "Gurala sam sebe u ambis, htela sam da uništim Anu… »
Šok ispovest ane Nikolić! O ovome je ćutala Imala sam 105 KG! Otac mi 23 dana bio u komi a ona će me osvetiti kod Raste

Šok ispovest ane Nikolić! O ovome je ćutala Imala sam 105 KG! Otac mi 23 dana bio u komi a ona će me osvetiti kod Raste

Kurir 10.06.2020
Ana Nikolić odlučila je da progovori o svemu o čemu je ćutala pune tri godine. Pop zvezda je priznala da je činila sve samo da je više nema, te da se na putu ka samouništenju ugojila čak 52 kilograma! Žena koja se sa vrha spustila do samog dna… »
Ana Nikolić iskreno: Imam ili 50 ili 105 kila, nema kod mene sredine! Video

Ana Nikolić iskreno: Imam ili 50 ili 105 kila, nema kod mene sredine! Video

Mondo 10.06.2020
Pevačica otvoreno o borbi sa kilogramima - "ili jedem tako da me zna svaki dostavljač hrane u gradu, ili gladujem"! Pevačica otvoreno o borbi sa kilogramima - "ili jedem tako da me zna svaki dostavljač hrane u gradu, ili gladujem"! Pevačica Ana… »

Vesti dana »