Povezane vesti

Obradović novi trener košarkaša Crvene zvezde:Deo sam ovog kluba

Obradović novi trener košarkaša Crvene zvezde:Deo sam ovog kluba

Dnevnik 10.06.2020
BEOGRAD: Novi trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović izjavio je da mu je ukazana velika čast, da je svestan očekivanja navijača i da je spreman da ih ispuni. Nekadašnji trofejni kapiten crveno-belih i osvajač brojnih medalja u dresu… »
Nebojša Čović: Zvezdino dete od glave do pete

Nebojša Čović: Zvezdino dete od glave do pete

Mozzart sport 10.06.2020
„Vi smatrate da treba da igramo finale Evrolige, ali prioritet je ABA“, poručio mladi stručnjak. Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović takođe nije krio zadovoljstvo postignutim dogovorom sa Obradovićem. Pokušao je iskusni košarkaški radnik… »
Saša Obradović prvi put kao trener Zvezde: Ne plašim se, spreman sam fizički i psihički da iznesem velika očekivanja…

Saša Obradović prvi put kao trener Zvezde: Ne plašim se, spreman sam fizički i psihički da iznesem velika očekivanja…

Večernje novosti 10.06.2020
Imamo samo jedan cilj da predstavimo Zvezdu u najboljem svetlu, rekao je Obradović na promociji. Stiga je i taj dan da se na Mali Kalemegdan vrati veliko ime Crvene zvezde. Saša Obradović, bivši igrač, novi je trener seniorskog tima beogradskog… »
Zvanično! Saša Obradović preuzeo crvenu zvezdu: Ne plašim se, spreman sam za izazove

Zvanično! Saša Obradović preuzeo crvenu zvezdu: Ne plašim se, spreman sam za izazove

Hot sport 10.06.2020
Košarkaši Crvene zvezde od danas zvanično imaju novog trenera. To će prema očekivanjima i pisanjima medija prethodnih dana biti legenda crveno-belih Saša Obradović. Na poletku konferencije za medije najpre se obratio predsednik Crvene zvezde… »
Obradović: Zvezda će igrati agresivnu, modernu košarku

Obradović: Zvezda će igrati agresivnu, modernu košarku

Sportski žurnal 10.06.2020
Na mestu gde je provodio mnoga leta u žestokim treninzima Saša Obradović je juče promovisan u trenera Crvene zvezde. Želja svih zvezdaša koji su se okupili na Malom Kalemegdanu je bila da bude makar jednako uspešan trener, kao što je bio igrač i… »

Vesti dana »