Povezane vesti

Kako će igrati Sašina Zvezda: Kažu da sam odbrambeni trener, ali nije tako!

Kako će igrati Sašina Zvezda: Kažu da sam odbrambeni trener, ali nije tako!

Mondo 10.06.2020
Trener crveno-belih govorio i o svojim principima rada. Trener crveno-belih govorio i o svojim principima rada. Crvena zvezda dočekala je Sašu Obradovića i predstavila ga u sredu pred novinarima na Malom Kalemegdanu. Novi trener crveno-belih izašao je… »
Od glave do pete - Zvezdino dete!

Od glave do pete - Zvezdino dete!

Mondo 10.06.2020
Saša Obradović se vratio u crveno-belu tvrđavu na Kalemegdanu. Saša Obradović se vratio u crveno-belu tvrđavu na Kalemegdanu. Saša Obradović se ponovo vratio u Crvenu-zvezdu! Ovog puta kao trener koji će predvoditi ekipu u narednoj sezoni… »
Saša Obradović predstavljen: Deo sam istorije i svakog kamena ovde, Zvezda će igrati modernu košarku!

Saša Obradović predstavljen: Deo sam istorije i svakog kamena ovde, Zvezda će igrati modernu košarku!

Mozzart sport 10.06.2020
„Nisam defanzivan trener“, poručio mladi strateg. Saša Obradović je predstavljen na Malom Kalemegdanu. Odlični strateg je potpisao dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, uz opciju produžetka na još godinu dana. Legendarni igrač crveno-belih… »
Saša Obradović: Smatram sebe delom ove kuće i istorije Zvezde

Saša Obradović: Smatram sebe delom ove kuće i istorije Zvezde

N1 Info 10.06.2020
Saša Obradović je predstavljen kao novi trener Crvene zvezde. On je na Malom Kalemegdanu, na zvaničnoj konferenciji za medije rekao da je svestan očekivanja. Saša Obradović se najpre zahvalio predsedniku Crvene zvezde Nebojši Čoviću kao i svima… »

Vesti dana »