Povezane vesti

Dačić: Možda je udario tast na zeta, ali ja na Vučića nisam

Dačić: Možda je udario tast na zeta, ali ja na Vučića nisam

Nova 10.06.2020
Opštinski odbor Socijalističke partije Srbije iz Raške objavio je danas predizborni spot u kome se birači pozivaju da pređu, kao u kladionici, iz "keca u dvojku", što je naišlo na različita tumačenja. Lider socijalista Ivica Dačić demantovao je… »
Dačić najavio tužbu: Spot nije naš, SPS ne vodi prljavu kampanju protiv SNS

Dačić najavio tužbu: Spot nije naš, SPS ne vodi prljavu kampanju protiv SNS

N1 Info 10.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić najavio je danas podnošenje tužbe protiv lica koje je napravilo i emitovalo spot u ime opštinskog odbora te stranke u Raškoj, a u kome se birači pozivaju da pređu, kao u kladionici, iz… »
SPS krenuo u kampanju protiv SNS! Vučić najavio: Ujediniće se svi protiv nas (video)

SPS krenuo u kampanju protiv SNS! Vučić najavio: Ujediniće se svi protiv nas (video)

Srbija danas 10.06.2020
Socijalistička partija Srbije započela je pravu kampanju protiv Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke. Opštinski odbor SPS Raška objavio je predizborni spot u kome direktno poziva birače da ne glasaju za listu broj 1 - "Aleksandar Vučić -… »
Vučić pobeđuje, ali nema razloga za slavlje: Kosovo je izgubio, u Crnoj Gori propao, a ni Moskvi više nije drag

Vučić pobeđuje, ali nema razloga za slavlje: Kosovo je izgubio, u Crnoj Gori propao, a ni Moskvi više nije drag

Pravda 10.06.2020
Desetak dana pre izbora u Srbiji, zakazanih za nedelju 21. juna, sve je više-manje jasno: Aleksandar Vučić i njegov SNS te njegovi trabanti poput Ivice Dačića, Bandićevog prijatelja i bivšeg Arkanova saradnika Dragana Markovića Palme, nekadašnjeg… »
Vučić: Koordinisana negativna kampanja protiv mene u Hrvatskoj

Vučić: Koordinisana negativna kampanja protiv mene u Hrvatskoj

N1 Info 10.06.2020
U Hrvatskoj postoji koordinisana negativna kampanja protiv mene i svaki dan mora da se pojavi tekst o meni, ali mi to ne smeta, nego me raduje, jer je suština u tome da gledaju može li se nešto loše desiti Srbiji, ne bi li oni bili vodeći u regionu… »
"Raduje me kampanja Hrvata protiv mene, čitao sam jutros u pola šest..."

"Raduje me kampanja Hrvata protiv mene, čitao sam jutros u pola šest..."

Mondo 10.06.2020
"Kosovo je izgubio, u Crnoj Gori propao, a ni Moskvi više nije drag...", naslov je teksta koji je danas o Aleksandru Vučiću pred izbore u Srbiji objavio hrvatski "Jutarnji list". "Kosovo je izgubio, u Crnoj Gori propao, a ni Moskvi više nije drag..."… »
Jutarnji list: Vučić pobeđuje, ali nema razloga za slavlje

Jutarnji list: Vučić pobeđuje, ali nema razloga za slavlje

Nova 10.06.2020
Desetak dana pre izbora u Srbiji, zakazanih za nedelju 21. juna, sve je više-manje jasno: Aleksandar Vučić i njegov SNS te njegovi trabanti poput Ivice Dačića, Bandićevog prijatelja i bivšeg Arkanova saradnika Dragana Markovića Palme, nekadašnjeg… »

Vesti dana »