Povezane vesti

Ceca i Veljko pozitivni na korona virus

Ceca i Veljko pozitivni na korona virus

Telegraf 10.06.2020
Odlučeno je da se ipak testira na PCR test, koji se radi tako što se uzimaju uzorci iz brisa grla i nosa. Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus, saznaje Telegraf. Kako kaže naš izvor, folk zvezdi je prvo rađen serološki test iz venske krvi… »
Aleksandra Prijović: Dobila sam rezultate, nemam koronu

Aleksandra Prijović: Dobila sam rezultate, nemam koronu

Nova 10.06.2020
Pevačica Aleksandra Prijović bila je jedna od zvanica na slavlju Cece Ražnatović, nakon kojeg su pojedini gosti zaraženi koronavrisuom, uključujući i Cecu i Veljka. Aleksandra se odmah po tom saznanju testirala na Covid-19 jer je bia u kontaktu sa… »
Pričalo se da je Jovana Joksimović zaražena koronom: Voditeljka se oglasila, a ovo je istina! (Foto)

Pričalo se da je Jovana Joksimović zaražena koronom: Voditeljka se oglasila, a ovo je istina! (Foto)

Kurir 10.06.2020
Domaći mediji pisali su da je Jovana Joksimović zaražena korona virusom, pa se ona oglasila na društvenim mrežama. Jovana je na svom Instagramu napisala da ono što se piše nije istina. Supruga Željka Joksimovića koja se druži sa Cecom na naslov… »
Korona krenula sa Mitrovićeve žurke, zaražena Željkova deca

Korona krenula sa Mitrovićeve žurke, zaražena Željkova deca

Nova 10.06.2020
Sin i ćerka iz braka Željka Mitrovića sa nekadašnjom pevačicom Sonjom Mitrović Hani, Sandra i Aleksandar Mitrović, pozitivni su na koronavirus, saznaje Nova.rs. Prema saznanjima našeg portala, nakon proslave rođenja unuke Željka Mitrovića, na… »
Ceca i Veljko iz izolacije: Ko hoće na piće? Jedna koronica!

Ceca i Veljko iz izolacije: Ko hoće na piće? Jedna koronica!

Mondo 10.06.2020
Odmah se oglasili na Instagramu! Odmah se oglasili na Instagramu! Nakon saznanja da su Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko pozitivni na korona virus, oni su se odmah izolovali u svoj porodični dom. Sada su putem Instagrama podelili sa pratiocima… »
Zaražena Ceca promenila sve planove zbog korone: Rođendan joj je ove nedelje, a evo kako će ga provesti i sa Kim (video)

Zaražena Ceca promenila sve planove zbog korone: Rođendan joj je ove nedelje, a evo kako će ga provesti i sa Kim (video)

Blic 10.06.2020
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović danas je podelila sa javnošću da je nakon drugog testa pozitivna na korona virus, iako je prvi pokazao da nije, a to joj je promenilo planove koje je imala za kraj ove nedelje. Kako je Ceci za vikend 47. rođendan… »
Jovana Joksimović za Nova.rs o navodima da ima koronavirus

Jovana Joksimović za Nova.rs o navodima da ima koronavirus

Nova 10.06.2020
U medijima se pojavila vest da i voditeljka Jovana Joksimović ima koronavirus, nakon što je bila na proslavi kod Cece Ražnatović koja je pozitivna na Covid 19, kao i njen sin Veljko, voditeljka Dušica Jakovljević i njen frizer Stevan Radivojević… »
"Ko hoće na piće?" Ceca i Veljko zajedno u teškim trenucima, porukom iz izolacije nasmejali pratioce (video)

"Ko hoće na piće?" Ceca i Veljko zajedno u teškim trenucima, porukom iz izolacije nasmejali pratioce (video)

Večernje novosti 10.06.2020
Poznati majka i sin zajedno su u teškim trenucima, a pokazali su kako vreme provode izolovani od drugih. Veljko i Ceca Ražnatović testirali su se drugi put na korona virus, pa stigli su im pozitivni rezultati. Poznati majka i sin zajedno su u teškim… »
Bizarno: Ceca i Veljko pozivaju na korona žurku

Bizarno: Ceca i Veljko pozivaju na korona žurku

Nova 10.06.2020
Nakon što su potvrdili da su pozitivni na koronavirus, pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko zbijaju šale na svoj račun. Njih dvoje su snimili video iz sobe u kojoj su izolovani od drugih, a snimak u kome su pokazali da se sa ovom… »
Šijanova majka čula da Ceca i Veljko Ražnatović imaju koronu: "Isteraću Mirka iz kuće ako je pozitivan!"

Šijanova majka čula da Ceca i Veljko Ražnatović imaju koronu: "Isteraću Mirka iz kuće ako je pozitivan!"

Blic 10.06.2020
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus, baš kao i njen sin Veljko. Ona se tim povodom oglasila i istakla da se oboje dobro osećaju i da nisu imali prethodno nikakve simptome. Kako je sin Goce Božinovske, Mirko… »
Ceca i Veljko pozitivni na korona virus, da li je i neko od gostiju?

Ceca i Veljko pozitivni na korona virus, da li je i neko od gostiju?

Mondo 10.06.2020
Iako je nalaz krvi pokazao da su negativni, pevačica i njen sin su uradili PCR test koji je otkrio da su zaraženi kovidom - 19! Iako je nalaz krvi pokazao da su negativni, pevačica i njen sin su uradili PCR test koji je otkrio da su zaraženi kovidom -… »
Veljko Ražnatović koji ima koronu ekskluzivno za "Blic": "Čim sam saznao izolovao sam se i postupio kako su rekli"

Veljko Ražnatović koji ima koronu ekskluzivno za "Blic": "Čim sam saznao izolovao sam se i postupio kako su rekli"

Blic 10.06.2020
Kako saznaje "Blic", Ceca i Veljko Ražnatović su pozitivni na korona virus. Tim povodom prvi put se ekskluzivno oglasio Veljko za "Blic". - Postupio sam po svim merama koje savetuju stručnjaci. Od trenutka kada sam saznao rezultate nalazim se u… »
Veljko Ražnatović za Kurir: Cecin sin dobio korona virus, ovoga se sada pridržava!

Veljko Ražnatović za Kurir: Cecin sin dobio korona virus, ovoga se sada pridržava!

Kurir 10.06.2020
Veljko Ražnatović drugi put se testirao na korona virus, a on i njegova majka Ceca pozitivni su na covid-19. Sada se bokser oglasio za Kurir i naglasio da postupa po merama koje su u dali stručnjaci. "Postupio sam po svim merama koje savetuju… »
(Video): "Dođite kod nas na koronicu" prvi snimak zaraženih cece i veljka iz izolacije

(Video): "Dođite kod nas na koronicu" prvi snimak zaraženih cece i veljka iz izolacije

Blic 10.06.2020
Veljko Ražnatović i Ceca Ražnatović pozitivni su na korona virus, a tim povodom on se oglasio na društvene mreže i objavio snimak iz porodičnog doma. - Ko hoće da svrati na piće, na koronicu jednum, nek navrati - reako je Veljko, a Ceca se… »
Posle saznanja da je pozitivna, oglasila se Ceca!

Posle saznanja da je pozitivna, oglasila se Ceca!

Mondo 10.06.2020
U prvoj izjavi nakon što je puštena vest da su ona i sin Veljko zaraženi korona virusom, pevačica kaže da se osećaju dobro! U prvoj izjavi nakon što je puštena vest da su ona i sin Veljko zaraženi korona virusom, pevačica kaže da se osećaju… »
Nakon saznanja da ima koronu, oglasio se i Veljko Ražnatović!

Nakon saznanja da ima koronu, oglasio se i Veljko Ražnatović!

Mondo 10.06.2020
Iako su prve analize pokazale da su Ražnatovići negativni na korona virus, drugi test je pokazao suprotno! Iako su prve analize pokazale da su Ražnatovići negativni na korona virus, drugi test je pokazao suprotno! Svetlana Ceca Ražnatović se sa… »
Prvi snimak Cece i Veljka iz izolacije, nakon što im je potvrđen korona virus

Prvi snimak Cece i Veljka iz izolacije, nakon što im je potvrđen korona virus

Telegraf 10.06.2020
- Mi više ne moramo da nosimo maske! - govori Ceca smejući se. Veljko Ražnatović objavio je na Instagramu prvi snimak iz izolacije, sa majkom Cecom. Folk zvezda je nasmejana, a očigledno je da se oboje dobro osećaju, kako smo ranije i objavili, te… »
Ceca za Nova.rs: Tačno je, Veljko i ja imamo koronu

Ceca za Nova.rs: Tačno je, Veljko i ja imamo koronu

Nova 10.06.2020
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko Ražnatović potvrdili su za Nova.rs da su pozitivni na koronavirus. “Na ponovljenom testu, Veljko i ja smo pozitivni. Veljko i ja se osećamo dobro. Nemamo nikakve simptome. Držaćemo se kućne… »
I Veljko Ražnatović zaražen koronavirusom

I Veljko Ražnatović zaražen koronavirusom

Nova 10.06.2020
Nakon vesti da je pevačica Svetlana Ceca Ražnatović pozitivna na koronavirus, Nova.rs saznaje i da je njen sin, Veljko Ražnatović, takođe pozitivan na koronavirus. Dobro obavešten izvor za Nova.rs potvrdio je da su i Ceca i Veljko zaraženi virusom… »
Kako je Cecina žurka postala žarište korone

Kako je Cecina žurka postala žarište korone

Nova 10.06.2020
Pre nekoliko dana, za Nova.rs je potvrđeno da je voditeljka Dušica Jakovljević, koja je bila u kontaktu sa Svetlanom Cecom Ražnatović, pozitivna na koronavirus. Ona je pre nedelju dana bila gošća na proslavi rođenja Željka Ražnatovića, unuka… »
Ceca pozitivna na virus korona

Ceca pozitivna na virus korona

Sputnik 10.06.2020
Ceca Ražnatović potvrdila je da je pozitivna na virus korona. Folk pevačici je prvo rađen serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je negativna. Međutim, odlučeno je da se ipak testira na PCR test, koji se radi tako što se uzimaju uzorci… »
Oglasila se Ceca i potvrdila: Veljko i ja smo zaraženi koronom! Evo kako se osećaju

Oglasila se Ceca i potvrdila: Veljko i ja smo zaraženi koronom! Evo kako se osećaju

Večernje novosti 10.06.2020
Ceca Ražnatović potvrdila je da je zaražena koronavirusom, kao i njen sin Veljko Ražnatović. Ceca Ražnatović potvrdila je da je zaražena koronavirusom, kao i njen sin Veljko Ražnatović. - Na ponovljenom testu Veljko i ja smo pozitivni. Veljko i… »
Sanja Đorđević hitno ide na testiranje: Žao mi je Cece, nadam se da će se brzo oporaviti!

Sanja Đorđević hitno ide na testiranje: Žao mi je Cece, nadam se da će se brzo oporaviti!

Kurir 10.06.2020
Sanja Đorđević bila je jedna od gošći na žurki povodom rođenja unuka Svetlane Cece Ražnatović, Željka Ražnatovića, i zbog toga je prinuđena da se podvrgne testiranju na virus Korona. Posle vesti da su Ceca, Veljko, Dušica Jakovljević i još… »
Ceca Ražnatović dala prvu izjavu o koroni: "Tek drugi test je pokazao da sam pozitivna, Veljko i ja smo u kućnoj izolaciji"

Ceca Ražnatović dala prvu izjavu o koroni: "Tek drugi test je pokazao da sam pozitivna, Veljko i ja smo u kućnoj izolaciji"

Blic 10.06.2020
Ceca Ražnatović oglasila se za "Blic" nakon što je PCR test potvrdio da ona i njen sin Veljko imaju korona virus. - Na ponovljenom testu Veljko i ja smo pozitivni. Veljko i ja se osećamo dobro, nemam nikakve simptome. Držaćemo se kućne izolacije… »
"Ne izlazim danima iz kuće" Sanja Đorđević je bila u kontaktu sa Cecom i Veljkom koji su pozitivni na koronu

"Ne izlazim danima iz kuće" Sanja Đorđević je bila u kontaktu sa Cecom i Veljkom koji su pozitivni na koronu

Blic 10.06.2020
Folk zvezda Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus, kao i njen sin Veljko. Oni su 3. juna organizovali veliku proslavu povodom rođenja Željka Ražnatovića, a veliki broj poznatijh je bio prisutan na žurki. Jedna od njih je bila i pevačica… »
Ceca nije ni sumnjala da je zaražena! Sve je buknulo na proslavi povodom rođenja unuka, a evo gde je sve bila od tada!

Ceca nije ni sumnjala da je zaražena! Sve je buknulo na proslavi povodom rođenja unuka, a evo gde je sve bila od tada!

Kurir 10.06.2020
Svetlana Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus, pokazao je PCR test, koji se radi tako što se uzimaju uzorci iz brisa grla i nosa. Pored nje na korona virus je pozitivan i Veljko Ražnatović. Folk zvezda Ceca Ražnatović 3. juna u vili na… »
Estrada u panici: Ko je sve bio na proslavi kod Cece i Veljka?

Estrada u panici: Ko je sve bio na proslavi kod Cece i Veljka?

Mondo 10.06.2020
Pošto je utvrđeno da su pozitivni na korona virus, a nedavno su pravili zabavu povodom rođenja Veljkovog sina Željka, na kojoj je bio veliki broj zvanica, postavlja se pitanje - ko bi sve mogao da bude zaražen? Pošto je utvrđeno da su pozitivni na… »
Aleksandra Prijović zbog nastupa hitno testirana na koronu

Aleksandra Prijović zbog nastupa hitno testirana na koronu

Nova 10.06.2020
Pevačica Aleksandra Prijović večeras je trebala da održi nastup na beogradskom splavu "Port", čije je održavanje trenutno neizvesno zbog mogućnosti da je pozitivna na koronavirus. Naime, kako je pevačica potvrdila za Nova.rs, uputila se na hitno… »
Veljko za Nova.rs nakon Cecinog priznanja da imaju koronu

Veljko za Nova.rs nakon Cecinog priznanja da imaju koronu

Nova 10.06.2020
Veljko Ražnatović, sin pevačice Svetlane Cece Ražnatović i Željka Ražnatovića Arkana, pozitivan je na virus COVID-19. On je za Nova.rs izjavio da poštuje sve savete stručnjaka. “Postupio sam po svim merama koje savetuju stručnjaci. Od… »
Anastasija NEGATIVNA! Prošla OBA TESTA!

Anastasija NEGATIVNA! Prošla OBA TESTA!

Svet & Skandal 10.06.2020
Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus, kao i njen sin Veljko, dok je Anastasija Ražnatović negativna na oba testa. Ceca se oglasila nakon što je PCR test potvrdio da ona i njen sin Veljko imaju korona virus, kao i da će se držati kućne… »
Evo gde se sve Ceca kretala od momenta kad se zarazila koronom

Evo gde se sve Ceca kretala od momenta kad se zarazila koronom

Telegraf 10.06.2020
PCR test, koji se radi tako što se uzimaju uzorci iz brisa grla i nosa, pokazao je da je pevačica pozitivna. I Veljko Ražnatović ima korona virus. Ceca Ražnatović korona virusom zarazila se na proslavi povodom rođenja unuka Željka, 3. juna. Žurka… »
Prva Cecina izjava nakon što je potvrđeno da je zaražena: Veljko i ja smo pozitivni, dobro smo

Prva Cecina izjava nakon što je potvrđeno da je zaražena: Veljko i ja smo pozitivni, dobro smo

Telegraf 10.06.2020
- Veljko i ja se osećamo dobro - kaže Ceca. Ceca Ražnatović oglasila se nakon što joj je potvrđen korona virus. - Na ponovljenom testu Veljko i ja smo pozitivni. Veljko i ja se osećamo dobro, nemamo nikakve simptome. Držaćemo se kućne izolacije… »
Ceca pozitivna na koronavirus

Ceca pozitivna na koronavirus

Nova 10.06.2020
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović pozitivna je na koronavirus, saznaje Nova.rs. Prema rečima izvora, pevačici je prvo rađen serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je negativna. Međutim, odlučeno je da se ipak testira na PCR test, koji… »
Ceca pozitivna na korona virus!

Ceca pozitivna na korona virus!

Večernje novosti 10.06.2020
Odlučeno je da se ipak testira na PCR test, koji se radi tako što se uzimaju uzorci iz brisa grla i nosa. Ceca Ražnatović pozitivna je na korona virus. Kako se zanaje, folk zvezdi je prvo rađen serološki test iz venske krvi, koji je pokazao da je… »
Evo gde će Ceca biti izolovana: Epidemiološke službe traže sve osobe koje su bile s njom u kontaktu

Evo gde će Ceca biti izolovana: Epidemiološke službe traže sve osobe koje su bile s njom u kontaktu

Telegraf 10.06.2020
Ceci je prvo rađen serološki test iz venske krvi,a potom i PCR test, koji je pokazao da je pozitivna. Folk zvezda Ceca Ražnatović najverovatnije će biti u kućnoj izolaciji, jer se dobro oseća i nema simptome korona virusa. Kako saznajem… »

Vesti dana »