Povezane vesti

Flojdov brat u Kongresu: Budite lideri, učinite pravu stvar, moj brat ne sme da ostane zapamćen kao jedno ime u nizu

Flojdov brat u Kongresu: Budite lideri, učinite pravu stvar, moj brat ne sme da ostane zapamćen kao jedno ime u nizu

Blic 10.06.2020
Brat Afroamerikanca Džordža Flojda koga je brutalno ubila policija u Mineapolisu Folonajz Flojd pozvao je danas u Kongresu SAD na sprovođenje reformi koje bi onemogućile policijsku brutalnost, izvestio je BBC. - Zaustavite bol. Moj brat ne može da… »
Flojdov brat pozvao kongresmene da urade pravu stvar i zaustave bol

Flojdov brat pozvao kongresmene da urade pravu stvar i zaustave bol

Danas 10.06.2020
Brat ubijenog Afroamerikanca Džordža Flojda zatražio je od demokrata i republikanaca u američkom Kongresu da ulože napor kako njegov brat ne bi bio samo još jedno ime na sve dužoj listi ubijenih u sukobu sa policijom. Filins Flojd je govorio u… »
Smrt Džordža Flojda: Brat ubijenog pozvao političare da „zaustave patnju“, „vođa KKK“ uhapšen zbog napada na…

Smrt Džordža Flojda: Brat ubijenog pozvao političare da „zaustave patnju“, „vođa KKK“ uhapšen zbog napada na…

Danas 10.06.2020
Brat ubijenog Afroamerikanca Džordža Flojda, Filoniz, apelovao je na članove američkog Kongresa da usvoje izmene zakona kojima bi se rešio problem policijske brutalnosti i tako „zaustave patnju“. On je tokom saslušanja u Kongresu rekao da njegov… »

Vesti dana »