Povezane vesti

Stojković i Ostojić nisu povređeni

Stojković i Ostojić nisu povređeni

Dnevnik 11.06.2020
Stigle su dobre vesti za trenera Partizana Savu Miloševića, štoper Bojan Ostojić je dobro, ne radi se o povredi, dok golman Stojković ima lakšu kontuziju mišića, očekuje ga mirovanje od sedam dana i to samo zbog predostrožnosti, javlja portal… »
Bakljade, Dekijevo izvinjenje i Strahinja Pavlović: Samo gol nisam video!

Bakljade, Dekijevo izvinjenje i Strahinja Pavlović: Samo gol nisam video!

Mondo 11.06.2020
Fudbaleri Partizana su savladali Crvenu zvezdu (1:0), a ja sam prvi put u životu bio na samo metar ili dva od derbija. Fudbaleri Partizana su savladali Crvenu zvezdu (1:0), a ja sam prvi put u životu bio na samo metar ili dva od derbija. /piše: Dušan… »
"Duh sa sekirom": Ne znam šta znači izgubiti od Zvezde!

"Duh sa sekirom": Ne znam šta znači izgubiti od Zvezde!

Mondo 11.06.2020
Nigerijski fudbaler Umar Sadik i dalje je fudbalska tema broj 1 u Srbiji posle sjajne partije u dresu Partizana u polufinalu Kupa Srbije protiv Crvene zvezde. Nigerijski fudbaler Umar Sadik i dalje je fudbalska tema broj 1 u Srbiji posle sjajne partije u… »
U Partizanu nemaju dilemu, žele trofej samo na Marakani!

U Partizanu nemaju dilemu, žele trofej samo na Marakani!

Sportske.net 11.06.2020
Novosađani imaju drugačiju ideju, ali za sada bez promena. Fudbaleri Partizana ostvarili su plasman u finale Kupa Srbije pobedom u sinoćnjem Večitom derbiju 1:0. Za trofej najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u našoj zemlji boriće se sa ekipom… »
Šta Natho kaže za Miloševića: Čeka ga velika karijera!

Šta Natho kaže za Miloševića: Čeka ga velika karijera!

Mondo 11.06.2020
"Očekujem da ima veliku trenersku karijeru, jer u ovom momentu radi odličan posao i verujem da će biti sve bolji", rekao je izraelski reprezentativac. "Očekujem da ima veliku trenersku karijeru, jer u ovom momentu radi odličan posao i verujem da će… »
Vermezović u “Probudi se”: Sadik najbolji, šteta za klince

Vermezović u “Probudi se”: Sadik najbolji, šteta za klince

Nova 11.06.2020
Bivši trener Partizana Vladimir Vermezović bio je zadovoljan kvalitetom 200. večitog derbija, pre svega zbog činjenice da je fudbal bio "zamrznut" skoro tri meseca zbog pandemije koronavirusa. Vermezović je, gostujući u emisiji “Probudi se” na… »
Iliev: Vređali su me što sam doveo Sadika i Sumu

Iliev: Vređali su me što sam doveo Sadika i Sumu

N1 Info 11.06.2020
Bivši sportski direktor Partizana Ivica Iliev posle pobede crno-belih nad Crvenom zvezdom u polufinalu Kupa Srbije nije skrivao zadovoljstvo. "Partizan potpuno zasluženo ide u finale. Bio je dominantan. Ne znam koji je ovo put po redu da Zvezda ne može… »
Iliev bocnuo Zvezdu i žestoko opleo po "stručnjacima": Vređali ste Sadika i Sumu, a takve igrače Srbija nije videla

Iliev bocnuo Zvezdu i žestoko opleo po "stručnjacima": Vređali ste Sadika i Sumu, a takve igrače Srbija nije videla

Večernje novosti 11.06.2020
Partizan je bio izuzetno dominantan. Ne znam koja već utakmica po redu da Zvezda ne može do gola, rekao je Ivica Iliev. Partizan je pobedio Crvenu zvezdu (1:0) u polufinalu Kupa Srbije, a Umar Sadik je bio heroj utakmice Centarfor crno-belih namestio je… »
Milošević: Zaslužena pobeda, ponosan sam na momke

Milošević: Zaslužena pobeda, ponosan sam na momke

Dnevnik 11.06.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Partizana Savo Milošević izjavio da je njegov tim apsolutno zasluženo prošao u finale Kupa Srbije. Crno-beli na svom stadionu pobedili su Crvenu zvezdu 1:0, golom Bibrasa Natha u 58. minutu, a u finalu Kupa igraće protiv… »
Stanković: Jak šamar za mene

Stanković: Jak šamar za mene

Dnevnik 11.06.2020
BEOGRAD: Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković bio je razočaran posle poraza svog tima u polufinalu Kupa Srbije od Partizana 1:0. Derbi je utakmica koja nosi nešto svoje. Kada se izgubili, znači da se igrlao loše. Moji momci su dali sve od… »
"Ovo je jak: Šamar!" Stanković posle poraza u derbiju: Bilo je grešaka koje nisam očekivao, ali opet bih izveo isti tim!

"Ovo je jak: Šamar!" Stanković posle poraza u derbiju: Bilo je grešaka koje nisam očekivao, ali opet bih izveo isti tim!

Sportal blic 11.06.2020
Nakon što je Partizan u polufnalu Kupa Srbije savladao Crvenu zvezdu (1:0), trener crveno-belih Dejan Stanković istakao je da nema šta da zameri svojoj ekipi. "Derbi je derbi, nosi svoje. Tvrda utakmica, neizvesna do samog kraja. Odlučilo se sve na… »
"Sreo sam dekija posle: Derbija..." Savo Milošević: Zvezda i Stanković su u nekim stvarima iza nas!

"Sreo sam dekija posle: Derbija..." Savo Milošević: Zvezda i Stanković su u nekim stvarima iza nas!

Sportal blic 11.06.2020
Partizan nastavlja da gospodari Kupom Srbije, posle četiri uzastopna trofeja u polufnalu je savladao Crvenu zvezdu (1:0), pa njegov trener Savo Milošević ima razloga za zadovoljstvo. "U poređenju sa onim prethodnim derbijem, na Marakani, bilo je… »
Zdjelar: Činjenica da naši golmani u četiri derbija nisu primili gol dovoljno govori

Zdjelar: Činjenica da naši golmani u četiri derbija nisu primili gol dovoljno govori

Sportski žurnal 11.06.2020
Partizan je u polufinalu Kupa Srbije pobedio Crvenu zvezdu (1:0) golom Nahta u 58. minutu. Saša Zdjelar vodio je rovovsku borbu na sredini terena, posao je dobro odrađen, potvrđuje to i mirna mreža. - Činjenica da naši golmani u četiri derbija nisu… »
Zdjelar: Bolja smo ekipa, iako je Zvezda uzela titulu

Zdjelar: Bolja smo ekipa, iako je Zvezda uzela titulu

N1 Info 11.06.2020
Članovi ekipe Partizana Nemanja Miletić i Saša Zdjelar nisu krili zadovoljstvo posle pobede nad Crvenom zvezdom 1:0 u polufinalu Kupa Srbije, te su istakli da je evidentno koji je tim trenutno bolji. Pobedu crno-belima doneo je Bibras Natho golom u 58… »
Milošević: Zasluženo, sve je pucalo na terenu

Milošević: Zasluženo, sve je pucalo na terenu

Večernje novosti 10.06.2020
Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom nad Crvenom zvezdom i plasmanom u finale Kupa Srbije. Trener fudbalera Partizana Savo Milošević rekao je da je zadovoljan današnjom pobedom nad Crvenom zvezdom i… »
Stanković: Žao mi je, idemo dalje

Stanković: Žao mi je, idemo dalje

Večernje novosti 10.06.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da mu je žao zbog današnjeg poraza od Partizana i eliminacije u polufinalu Kupa Srbije u fudbalu. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da mu je žao zbog današnjeg poraza od Partizana i… »
"Ma, znao sam, znao: Sam!" Junak pobede nad Zvezdom, Bibras Natho: Em derbi, em na ispadanje... Najlepši osećaj!

"Ma, znao sam, znao: Sam!" Junak pobede nad Zvezdom, Bibras Natho: Em derbi, em na ispadanje... Najlepši osećaj!

Sportal blic 10.06.2020
Strelac gola za pobedu od 1:0 nad Crvenom zvezdom i plasman Partizana u novo finale Kupa, Bibras Natho, smireno, ali srećno je dočekao kraj 200. takmičarskog okršaja "večitih rivala". Iskusni fudbaler je priznao da mu je pogodak mnogo drag. I ne… »

Vesti dana »