Povezane vesti

Raskol u vlasti? Dačić progovorio o sukobu sa Vučićem!

Raskol u vlasti? Dačić progovorio o sukobu sa Vučićem!

Pravda 11.06.2020
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je danas da ne postoji sukob između njega i predsednika Aleksandra Vučića i da SPS nije napravio predizborni spot odbora te stranke u Raškoj, u kojem se prikazuje fudbalska utakmica i fudbaleri… »
Dačić: SPS ne mora u vladu, ako SNS misli da ima boljih

Dačić: SPS ne mora u vladu, ako SNS misli da ima boljih

Nova 11.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da ta stranka i ne mora da bude u novoj vladi i ako Srpska napredna stranka (SNS), koja odlučuje o tome, misli da ima neko bolji od onih koji sad učestvuju na izborima i da… »
Dačić: SPS ne mora da bude u novoj vladi ako SNS misli da ima boljih

Dačić: SPS ne mora da bude u novoj vladi ako SNS misli da ima boljih

N1 Info 11.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je da ta stranka i ne mora da bude u novoj vladi i ako Srpska napredna stranka (SNS), koja odlučuje o tome, misli da ima neko bolji od onih koji sad učestvuju na izborima i da će taj… »
Dačić tvrdi da nema sukoba sa naprednjacima: Što bih ja rušio svoju vlast?

Dačić tvrdi da nema sukoba sa naprednjacima: Što bih ja rušio svoju vlast?

Mondo 11.06.2020
Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je danas da ne postoji sukob između njega i predsednika Vučića i da SPS nije napravio predizborni spot odbora te stranke u Raškoj. Lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić rekao je… »
Dačić: SPS ne mora da bude u novoj vladi ako SNS misli da ima boljih

Dačić: SPS ne mora da bude u novoj vladi ako SNS misli da ima boljih

Danas 11.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da ta stranka i ne mora da bude u novoj vladi i ako Srpska napredna stranka (SNS), koja odlučuje o tome, misli da ima neko bolji od onih koji sad učestvuju na izborima i da… »
Dačić: Možda je udario tast na zeta, ali ja na Vučića nisam

Dačić: Možda je udario tast na zeta, ali ja na Vučića nisam

Večernje novosti 11.06.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je da je Srbiji potrebno nacionalno jedinstvo i negirao navode da između Socijalističke partije Srbije i Srpske napredne stranke postoji bilo kakav sukob. Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić rekao je da… »
Dačić najavio tužbu protiv autora predizbornog spota u Raškoj

Dačić najavio tužbu protiv autora predizbornog spota u Raškoj

Danas 10.06.2020
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić najavio je danas podnošenje tužbe protiv lica koje je napravilo i emitovalo spot u ime opštinskog odbora te stranke u Raškoj, a u kome se birači pozivaju da pređu, kao u kladionici, iz… »

Vesti dana »