Povezane vesti

Jovani i Željku stigli rezultati testa na korona virus

Jovani i Željku stigli rezultati testa na korona virus

Telegraf 11.06.2020
Joksimovići bili su na proslavi porodice Ražnatović, gde su se zarazili Ceca i Veljko. Voditeljka Jovana Joksimović i njen suprug, muzičar Željko Joksimović, testirani su na korona virus, a sada su otkrili rezultate testiranja. Joksimovići su bili… »
Svi su videli, a ona je uradila samo jedno: Aleksandri Prijović sevnule grudi iz uske haljine usred nastupa (video)

Svi su videli, a ona je uradila samo jedno: Aleksandri Prijović sevnule grudi iz uske haljine usred nastupa (video)

Blic 11.06.2020
Atraktivna pevačica Aleksandra Prijović sinoć je imala nastup na jednom beogradskom splavu i pesmama atmosferu dovela do usijanja, dok je njen stajling mamio poglede jačeg pola. Naime, Aleksandra je na ovom nastupu blistala u crnoj haljini, koja je… »
Korona nije privatna stvar: Evo koje javne ličnosti neće da pričaju o svom testu, koje su negativne na virus, a ko je javno…

Korona nije privatna stvar: Evo koje javne ličnosti neće da pričaju o svom testu, koje su negativne na virus, a ko je javno…

Blic 11.06.2020
Vesti da su i pripadnici javne scene zaraženi koronom unela je pravu pometnju na estradi i mnogi su počeli da se testiraju na virus. Među poznatima ima onih koji su odmah obelodanili da li su pozitivni ili negativni, ali tu su i zvezde koje ne žele da… »
Dok se estrada masovno testira, on je imun na koronu!

Dok se estrada masovno testira, on je imun na koronu!

Mondo 11.06.2020
Pevač otkrio da li će se testirati! Pevač otkrio da li će se testirati! Vest da su Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko pozitivni na korona virus, naterala je mnoge javne ličnosti da se zabrinu i podvrgnu testu. Aca Lukas je bio na proslavi… »
Koliki je broj zaraženih koronom posle Cecine proslave

Koliki je broj zaraženih koronom posle Cecine proslave

Nova 11.06.2020
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović juče je objavila da su ona i njen sin Veljko pozitivni na koronavirus, a sve nakon proslave koju su u svojoj kući na Dedinju upriličili 3. juna povodom rođenja Veljkovog sina Željka. Nakon ove vesti, više… »
Šok izjava ace lukasa: "Ja sam imun na koronu"

Šok izjava ace lukasa: "Ja sam imun na koronu"

Blic 11.06.2020
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović juče je objavila da je pozitivna na korona virus, kao i njen sin Veljko, a sve to nakon proslave povodom rođenja malog Željka gde su bili u dodiru sa zaraženom osobom. Čim su saznali da su pozitvni na Covid-19… »
Prvo test na koronu, pa tek onda sjajan nastup: Aleksandra Prijović dobila rezultate, pa otkrila: "Nije mi bilo svejedno kad…

Prvo test na koronu, pa tek onda sjajan nastup: Aleksandra Prijović dobila rezultate, pa otkrila: "Nije mi bilo svejedno kad…

Blic 11.06.2020
Pevačica Aleksandra Prijović sinoć je imala nastup na jednom beogradskom splavu i velikim hitovima atmosferu dovela do usijanja, a tim povodom poželela brzi oporavak najvećoj balkanskoj zvezdi Svetlani Ceci Ražnatović koja je pozitivna na koronu… »
Šlic do pupka, otvor na grudima: Aleksandra Prijović zapalila provokativnim izdanjem, niko nije mogao da prestane da gleda u…

Šlic do pupka, otvor na grudima: Aleksandra Prijović zapalila provokativnim izdanjem, niko nije mogao da prestane da gleda u…

Blic 11.06.2020
Aleksandra Prijović je sinoć imala nastup na jednom beogradskom splavu i pesmama atmosferu dovela do usijanja, a smelom haljinom mamila je poglede i izdahe svih prisutnih. Aleksandra je, naime, za nastup odabrala crnu haljinu sa izraženim dekolteom… »
Momak kog je Veljko tukao, da li će i on biti testiran?!

Momak kog je Veljko tukao, da li će i on biti testiran?!

Mondo 11.06.2020
Cecin sin je pozitivan, a šta sa njim? Cecin sin je pozitivan, a šta sa njim? Veljko Ražnatović i njegova majka Svetlana Ceca Ražnatović oboleli su od korone, dok se rezultati malog Željka i Bogdane još uvek čekaju. I dok se estradne ličnosti… »
Jovana Joksimović poslala snažnu poruku celoj naciji posle testiranja: "Nije sramota biti bolestan!"

Jovana Joksimović poslala snažnu poruku celoj naciji posle testiranja: "Nije sramota biti bolestan!"

Blic 11.06.2020
Voditeljka Jovana i njen suprug pevač Željko Joksimović su dobili rezultate testa na koronu i oboje su negativni, a nakon toga ona se oglasila na svom Instagramu i uputila snažnu poruku. - Nije sramota biti bolestan. Sramota je lagati da je bolestan… »
Stigli rezultati Jovane i Željka Joksimovića!

Stigli rezultati Jovane i Željka Joksimovića!

Mondo 11.06.2020
Evo šta voditeljka i pevač kažu! Evo šta voditeljka i pevač kažu! Domaći mediji nedavno su saopštili da je i voditeljka Jovana Joksimović zaražena korona virusom. Kako je bila na proslavi povodom rođenja unuka Svetlane Cece Ražnatović, koja… »
Jovana i Željko Joksimović negativni na koronavirus

Jovana i Željko Joksimović negativni na koronavirus

Nova 11.06.2020
Jovana i Željko Joksimović su dobili rezultate testa na koronu i oboje su negativni, potvrdili su za Nova.rs. Njih dvoje su uradili PCR test koji je pokazao da su negativni na Covid-19. “Radili smo bris iz grla i nosa. Rezultat je negativan i za mene… »
Čekaju se Željkovi i Bogdanini rezultati!

Čekaju se Željkovi i Bogdanini rezultati!

Mondo 11.06.2020
Testiran i Veljkov sin! Testiran i Veljkov sin! Veljko Ražnatović i njegova majka Svetlana Ceca Ražnatović oboleli su od korona virusa, dok je Anastasijin test bio negativan. Kako saznaje "Blic", testiran je i mali Željko, Veljkov sin i njegova… »
Testirao se još jedan gost koji je bi na proslavi kod cece!

Testirao se još jedan gost koji je bi na proslavi kod cece!

Mondo 11.06.2020
Evo šta kaže. Evo šta kaže. Svetlana Ceca Ražnatović organizovala je proslavu u vili na Dedinju, povodom rođenja prvog unuka, a nekoliko dana nakon slavlja, kada su mediji preneli da je Dušica Jakovljević navodno obolela od korone, estrada je… »
"Testirala sam se, stigli su mi rezultati": Aleksandra Prijović otkrila da je negativna na koronu, pa najavila druženje sa…

"Testirala sam se, stigli su mi rezultati": Aleksandra Prijović otkrila da je negativna na koronu, pa najavila druženje sa…

Blic 10.06.2020
Poznata pevačica Aleksandra Prijović bila je prošle nedelje na velikoj proslavi porodice Ražnatović na Dedinju, te se testirala na korona virus, nakon što je potvrđeno da Ceca i Veljko jesu zaraženi. - Testirala sam se, kao što sam i rekla, i… »

Vesti dana »