Povezane vesti
Održano finale "Tech Case Study 2020" na TMF-u
Nova ekonomija 11.06.2020
Ekipa "5a" iz Pete beogradske gimnazije osvojila je prvu nagradu na takmičenju Tehnološka studija slučaja "Techcasestudy 2020" koju već drugu godinu organizuje Tehnološko-metalurški fakultet Univerziteta u Beogradu, na inicijativu Studentskog parlamenta… »
Ekipa „5a“ iz Pete beogradske gimnazije pobednik Druge tehnološke studije slučaja
Danas 11.06.2020
Ekipa „5a“ iz Pete beogradske gimnazije osvojila je prvu nagradu na takmičenju Tehnološka studija slučaja „Techcasestudy 2020“ koju već drugu godinu organizuje Tehnološko-metalurški fakultet Univerziteta u Beogradu, a na inicijativu Studentskog… »
Vesti dana »

Žandarmerija potisnula demonstrante ispred prostorija SNS: Razišle se grupe građana i pristalica naprednjaka na Novom Beogradu:(foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Prosečna cena polovnih automobila starosti do 20 godina u junu 12.047 evra: Ovo su najtraženiji modeli
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana