Povezane vesti

Rođendan slavi Sejduba Suma, ima poruku za navijače Partizana!

Rođendan slavi Sejduba Suma, ima poruku za navijače Partizana!

Sportske.net 11.06.2020
Ne zaboravlja omaleni vezista kroz šta je prolazio u teškim trenucima. Sejduba Suma je danas napunio 29 godina, a bolji fudbalski poklon od pobede u Večitom derbiju nije mogao da zamisli. Danas se reprezentativac Gvineje oglasio putem društvenih… »
Suma poslao poruku ‘grobarima’: Hvala vam na rođendanskim čestitkama, na svakom aplauzu, vi ste moj poklon!

Suma poslao poruku ‘grobarima’: Hvala vam na rođendanskim čestitkama, na svakom aplauzu, vi ste moj poklon!

Hot sport 11.06.2020
Fudbaler Partizana, Sejduba Suma slavi rođendan, a kao poklon od saigrača je dobio pobedu u večitom derbiju i plasman u finale Kupa Srbije. – Zahvaljujem se svim navijačima Partizana na stotinama rođendanskih poruka koje sam danas dobio preko… »
Suma dobio najlepši poklon za rođendan: Neverovatno je koliko me svi od prvog dana podržavaju (video)

Suma dobio najlepši poklon za rođendan: Neverovatno je koliko me svi od prvog dana podržavaju (video)

Večernje novosti 11.06.2020
Hvala na svakom novom danu i svakom vašem aplauzu na utakmici, rekao je fudbaler Partizana. Sejduba Suma je od saigrača dobio najlepši poklon za rođendan – pobedu u večitom derbiju tokom polufinala Kupa Srbije. Fudbaler Partizana je toliko bio… »
Obožavaju ga, a sada će još više: Grobari, vi ste moj rođendanski poklon!

Obožavaju ga, a sada će još više: Grobari, vi ste moj rođendanski poklon!

Mondo 11.06.2020
Sejduba Suma danas je slavi 29. rođendan... Sejduba Suma danas je slavi 29. rođendan... Kakav poklon za Sejdubu Sumu... Partizanov fudbaler danas slavi 29. rođendan, a dan ranije dobio je najlepši poklon od saigrača - pobedu protiv Crvene zvezde i… »

Vesti dana »