Povezane vesti

Ovo je heroj Vojkan koji je vlasniku vratio pronađenu torbu sa 2,7 miliona dinara: Nije mi palo na pamet da uzmem ni dinar…

Ovo je heroj Vojkan koji je vlasniku vratio pronađenu torbu sa 2,7 miliona dinara: Nije mi palo na pamet da uzmem ni dinar…

Večernje novosti 11.06.2020
Konobar Vojkan Rajmirović(39), koji je našao 2,7 miliona dinara u Kruševcu i nije želeo da uzme ni dinar nagrade za “Novosti”: Nije mi palo na pamet da uzmem ni dinar! - PORODICA j e naravno ponosna na mene, ali svi koji me znaju, to su mogli i da… »
Bravo, poštenjačino: Vojkan iz Kruševca našao i vratio 2,7 miliona dinara

Bravo, poštenjačino: Vojkan iz Kruševca našao i vratio 2,7 miliona dinara

Mondo 11.06.2020
Vojkan Ramirović (39), radnik u kafiću "Bistro" u Kruševcu našao je u lokalu torbicu u kojoj je bilo 2,7 miliona dinara. Vojkan Ramirović (39), radnik u kafiću "Bistro" u Kruševcu našao je u lokalu torbicu u kojoj je bilo 2,7 miliona dinara… »
Vojkan je našao torbicu, a u njoj 2,7 miliona! Vlasnik mu je ponudio nagradu - i zanemeo od odgovora

Vojkan je našao torbicu, a u njoj 2,7 miliona! Vlasnik mu je ponudio nagradu - i zanemeo od odgovora

Blic 11.06.2020
Vojkan Rajmirović (39), radnik u kafiću u Kruševcu našao je u lokalu torbicu u kojoj je bila ogromna količina novca, tačnije oko 2, 7 miliona dinara. U lokalu je sedela grupa ljudi koji su, kada su otišli, zaboravili da ponesu, kako će se… »

Vesti dana »