Povezane vesti

Vučić za Rojters: Spremni za razgovore sa Prištinom, ali nema bele zastave

Vučić za Rojters: Spremni za razgovore sa Prištinom, ali nema bele zastave

N1 Info 11.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u intervjuu za Rojters da je Srbija spremna da pregovara sa Prištinom, ali da "nema bele zastave" i da uzajamno priznanje nije na dnevnom redu. "Mi smo spremni za razgovore.. ali nema bele zastave. Dijalog je… »
Vučić jasno poručio za rojters: Vodićemo dijalog sa Prištinom, ali međusobno priznanje nije opcija

Vučić jasno poručio za rojters: Vodićemo dijalog sa Prištinom, ali međusobno priznanje nije opcija

Srbija danas 11.06.2020
Srbija pre ulaska u EU mora normalizovati odnose sa Prištinom. Srbija je spremna da pregovara sa Prištinom, bez vremenskog ograničenja i "u dobroj nadi", međusobno priznanje nije na agendi, kaže predsednik Aleksandar Vučić. - Mi smo spremni da… »
Vučič za Rojters: Nema bele zastave kada je reč o Kosovu

Vučič za Rojters: Nema bele zastave kada je reč o Kosovu

Nova 11.06.2020
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je u intervjuu za Rojters da je Srbija spremna da pregovara sa Prištinom, ali da "nema bele zastave" i da uzajamno priznanje nije na dnevnom redu. “Mi smo spremni za razgovore.. ali nema bele zastave. Dijalog je… »
Vučić za rojters: Nema bele zastave, nema priznavanja lažne države Kosovo! Ne planiramo da biramo između Rusije i EU!

Vučić za rojters: Nema bele zastave, nema priznavanja lažne države Kosovo! Ne planiramo da biramo između Rusije i EU!

Pravda 11.06.2020
"Srbija je spremna da pregovara sa Prištinom, bez vremenskog ograničenja i "u dobroj veri", ali međusobno priznanje nije na agendi", kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu "Rojtersu". "Mi smo spremni da pregovaramo, ali... nema bele… »
Vučić: Nema priznavanja

Vučić: Nema priznavanja

Vesti online 11.06.2020
Srbija je spremna da pregovara sa Prištinom, bez vremenskog ograničenja i „u dobroj nadi“, međusobno priznanje nije na agendi, kaže predsednik Aleksandar Vučić. – Mi smo spremni da pregovaramo, ali… nema bele zastave – poručio je Vučić… »
Vučič za Rojters: Srbija spremna za razgovore sa Kosovom ali nema bele zastave

Vučič za Rojters: Srbija spremna za razgovore sa Kosovom ali nema bele zastave

Novi magazin 11.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u intervjuu za Rojters da je Srbija spremna da pregovara sa Kosovom ali da "nema bele zastave" i da uzajamno priznanje nije na dnevnom redu. "Mi smo spremni za razgovore.. ali nema bele zastave. Dijalog je… »
"Nema bele zastave, nema priznavanja": Vučić o dijalogu sa Prištinom i kosovskom pitanju

"Nema bele zastave, nema priznavanja": Vučić o dijalogu sa Prištinom i kosovskom pitanju

Telegraf 11.06.2020
Verujemo da je u najboljem interesu za Albance i međunarodnu zajednicu da razgovaramo o slobodi kretanja kapitala, ljudi i usluga - izjavio je predsednik Srbije. Srbija je spremna da pregovara sa Prištinom, bez vremenskog ograničenja i "u dobroj nadi"… »

Vesti dana »