Povezane vesti

Posle njene izjave sudije zanemele i počele da je gledaju čudno

Posle njene izjave sudije zanemele i počele da je gledaju čudno

Alo 11.06.2020
Čitanjem optužnice u Okružnom sudu u Banjaluci počelo je suđenje Emiru B. (45) za pokušaj ubistva njegove majke Razije I. (75), koju je satarom udario u glavu, da bi je potom davio kaišem i na kraju odustao od zločina. Prema optužnici, zločin je… »
Satarom udario majku u glavu, davio je kaišem: "To je moje zlato, sin jedinac, ništa mu ne zameram"

Satarom udario majku u glavu, davio je kaišem: "To je moje zlato, sin jedinac, ništa mu ne zameram"

Telegraf 11.06.2020
Emir B. (45) je marta ove godine u alkoholisanom stanju pokušao da ubije svoju majku Raziju, ali je na kraju odustao od zločina. Čitanjem optužnice u Okružnom sudu u Banjaluci počelo je suđenje Emiru B. (45) za pokušaj ubistva njegove majke Razije… »
Majku udario satarom i davio: Po ulasku u sudnicu sinu se obratila sa "zlato moje", on joj na kraju svedočenja rekao "Mama…

Majku udario satarom i davio: Po ulasku u sudnicu sinu se obratila sa "zlato moje", on joj na kraju svedočenja rekao "Mama…

Blic 11.06.2020
Četrdesetpetogodišnji E.B, koji je optužen da je pre tri meseca u Banjaluci pokušao da ubije sedamdesetpetogodišnju majku R.I, ima retko oboljenje, teški duševni poremećaj sa sumanutom idejom milosrđa, rekao je danas neuropsihijatar i veštak… »
Emir hteo da ubije majku satarom, ona na sudu poručila: Zlato moje, to je moj jedinac, ništa mu ne zameram

Emir hteo da ubije majku satarom, ona na sudu poručila: Zlato moje, to je moj jedinac, ništa mu ne zameram

Kurir 11.06.2020
Čitanjem optužnice u Okružnom sudu u Banjaluci počelo je suđenje Emiru B. (45) za pokušaj ubistva njegove majke Razije I. (75), koju je satarom udario u glavu, da bi je potom davio kaišem i na kraju odustao od zločina. Prema optužnici, zločin je… »

Vesti dana »