Povezane vesti

Pokušaj otmice u Šapcu: Trojica muškaraca usred bela dana htela da strpaju u kombi dva mališana?

Pokušaj otmice u Šapcu: Trojica muškaraca usred bela dana htela da strpaju u kombi dva mališana?

Telegraf 11.06.2020
Prema tvrdnjama tetke mališana, drama se odigrala danas između 16.30 i 17 sati u Norveškoj ulici nedaleko od Zavoda za javno zdravlje u Šapcu. Sestra je stajala sa dvoje maloletne dece kada su joj prišla tri nepoznata muškarca i pokušala da… »
Policija ispituje da li je došlo do pokušaja otmice dece u Šapcu!

Policija ispituje da li je došlo do pokušaja otmice dece u Šapcu!

Mondo 11.06.2020
Policija u Šapcu potvrdila je da im je danas prijavljen slučaj pokušaja otmice dece u tom gradu i da proverava sve okolnosti, uključujući i pregled kamera. Policija u Šapcu potvrdila je da im je danas prijavljen slučaj pokušaja otmice dece u tom… »
U Šapcu trojica muškaraca pokušala da otmu dvoje maloletne dece?

U Šapcu trojica muškaraca pokušala da otmu dvoje maloletne dece?

RTV 11.06.2020
ŠABAC - Policija u Šapcu potvrdila je da im je danas prijavljen slučaj pokušaja otmice dece u tom gradu i da proverava sve okolnosti. "Uzeli smo izjavu od žene koja, kako nam je rekla, sumnja da su pokušali da joj otmu decu. Obavešteno je i Osnovno… »
Užas u Šapcu: Tri nepoznata muškarca pokušali otmicu dvoje maloletne dece pobegli kad je majka počela da vrišti

Užas u Šapcu: Tri nepoznata muškarca pokušali otmicu dvoje maloletne dece pobegli kad je majka počela da vrišti

Kurir 11.06.2020
Moja sestra je stajala sa dvoje maloletne dece kada su joj prišla tri nepoznata muškarca i pokušala da mališane strpaju u kombi - Moja sestra je stajala sa dvoje maloletne dece kada su joj prišla tri nepoznata muškarca i pokušala da mališane… »
Šabac: Žena tvrdi da su pokušali da joj otmu decu usred dana

Šabac: Žena tvrdi da su pokušali da joj otmu decu usred dana

Nova 11.06.2020
Prema njenim rečima, drama se odigrala danas između 16.30 i 17.00 sati u Norveškoj ulici u Šapcu, nedaleko od Zavoda za javno zdravlje. “Moja sestra je stajala sa dvoje maloletne dece kada su joj prišla tri nepoznata muškarca i pokušala da… »

Vesti dana »