Povezane vesti

Vučić: Napadaju mi dete, nemam kud, pobediću njihove laži; Osuda Mirovića i Brnabić

Vučić: Napadaju mi dete, nemam kud, pobediću njihove laži; Osuda Mirovića i Brnabić

RTV 11.06.2020
NOVI SAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se večeras povodom novih objava protiv svog sina, Danila Vučića i poručio da posle ovoga više nema kud do da pobedi, kako kaže, sve njihove laži. "Moj sin Danilo je pošten i pristojan… »
Predsednik reagovao na napade na njegovu porodicu: "Boriću se i pobediću sve njihove laži"

Predsednik reagovao na napade na njegovu porodicu: "Boriću se i pobediću sve njihove laži"

Telegraf 11.06.2020
Predsednik Srbije poručio da će se boriti protiv onih koji napadaju njegovu decu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je večeras na nove napade na njegovu porodicu i poručio da će se svom snagom boriti i "pobediti sve njihove laži". Na… »
Posle brutalnih napada na porodicu oglasio se Vučić: Doveli su me u ugao iz kojeg više nemam gde, boriću se svom snagom i…

Posle brutalnih napada na porodicu oglasio se Vučić: Doveli su me u ugao iz kojeg više nemam gde, boriću se svom snagom i…

Srbija danas 11.06.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram nalogu povodom brutalnih napada na njegovog sina Danila. - Moj sin Danilo je pošten i pristojan mladić. Kriv je samo zato što je moj sin. Do njih, neodgovornih i nepristojnih, nikada… »

Vesti dana »