Povezane vesti

Nemački novinar u čudu što se u Srbiji igra tenis, Novak je imao spreman odgovor

Nemački novinar u čudu što se u Srbiji igra tenis, Novak je imao spreman odgovor

Večernje novosti 12.06.2020
Iskoristili smo priliku, možda će neki reći da je ovo riskantno i opasno, ali jasno je da su drugačije stvari ovde nego u Sinsinatiju – rekao je Đoković. Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da ne mogu da se porede situacije u Srbiji i u… »
Đoković: Srbija se možda bolje nosila s virusom od Amerike

Đoković: Srbija se možda bolje nosila s virusom od Amerike

Nova 12.06.2020
Beograd je od petka do nedelje teniski centar sveta, "Adrija tur" okupio je najveće zvezde belog sporta, a domaćin Novak Đoković obraća se javnosti pred spektakularno otvaranje. Novak Đoković kao organizator turnira prvi se obratio prisutnima… »
"Što sam došao? Pa, Novak mi je zapretio!" Zverev, Tim i "brat" Dimitrov otkrili kako je ih Đoković ubedio da dođu u…

"Što sam došao? Pa, Novak mi je zapretio!" Zverev, Tim i "brat" Dimitrov otkrili kako je ih Đoković ubedio da dođu u…

Sportal blic 12.06.2020
Uoči početka "Adrija tur" turnira u Beogradu, Novak Đoković, Aleksandar Zverev, Dominik Tim i Grigor Dimitrov na vrlo zanimljiv način obratili su se javnosti. Turnir se na terenu TC "Novak" odvija od petka popodne do nedelje, a uoči svečane… »
“Novak rekao da me neće pustiti da pobedim, ako ne dođem”

“Novak rekao da me neće pustiti da pobedim, ako ne dođem”

Nova 12.06.2020
Nemački teniser Aleksandar Saša Zverev će uz Novaka Đokovića biti jedna od najvećih zvezda "Adrija tura". Na pitanje novinara šta mu je Novak Đoković poručio kada ga je pozvao telefonom i kako ga je ubedio da dođe da učestvuje na teniskom… »
Kod nas počinje najveći sportski događaj na svetu! Novak Đoković, zvezde i "Adria tour" - kreće spektakl!

Kod nas počinje najveći sportski događaj na svetu! Novak Đoković, zvezde i "Adria tour" - kreće spektakl!

Sportal blic 12.06.2020
Spektakularni sportski događaj počinje ovog petka u Beogradu. se sa svojim kolegama za to pobrinuo. "Adria tur" počinje danas "Dečjim danom" (od 14 sati) u Teniskom centru Novak, a nakon konferencije, zvanična ceremonija otvaranja zakazana je za 16… »
Đoković o „Adrija turu”: Zvezde na terenu i van njega

Đoković o „Adrija turu”: Zvezde na terenu i van njega

Sportski žurnal 12.06.2020
Povratak Jelene Janković i nastupi pijanistkinje Lole Astanove i violiniste Nemanje Radulovića obeležiće program u petak. Na Teniskom centru Novak sve je spremno za početak velikog sportskog spektakla, Adria Tour humanitarnog događaja, koji će da… »

Vesti dana »