Повезане вести
Језеро у Индији постало ружичасто, нема објашњења
Нова 12.06.2020
Језеро у Индији, старо више од 50.000 година, постало је ружичаасто, а стручњаци још немају објашњење зашто се то догодило. Језеро Лонар у држави Махараштра изненада је променило боју пре неколико дана на изненађење људи… »
Језеро у Индији постало розе, стручњаци немају објашњење
РТВ 12.06.2020
ЊУ ДЕЛХИ - Језеро у Индији, старо више од 50.000 година, постало је ружичасто, а стручњаци још немају објашњење зашто се то догодило. Језеро Лонар у држави Махараштра изненада је променило боју пре неколико дана на… »
Древно језеро у Индији постало ружучасто. Стручњаци: Немамо појма зашто
Мондо 12.06.2020
У року од неколико дана, језеро Лонар, које се налази у индијској савезној држави Махарасхтри, променило је боју и одједном постало ружичасто. У року од неколико дана, језеро Лонар, које се налази у индијској савезној држави… »
Вести дана »

Трумп стигао у Шарм ел-Шеик, на самит светских лидера о трајном миру у Гази
Блоомберг Адриа пре 27 минутајош 43 повезане

Сви гледају у фаталну плавушу у ватрено црвеној хаљини мма: борац са презгодном женом стигао на свадбу код Уроша Живковића: Све врви од естрадних парова
Блиц пре 1 сатјош 36 повезаних

ЕУ у Србији и С.Македонији отвара центре за развој вештачке интелигенције
Бета пре 4 сатијош 28 повезаних