Povezane vesti

Aleksandra Prijović razbesnela narod: Strpajte je u zatvor, pa nek tamo zavija!

Aleksandra Prijović razbesnela narod: Strpajte je u zatvor, pa nek tamo zavija!

Kurir 12.06.2020
Reakcije javnosti na postupak Aleksandre Prijović, koja je u sredu nastupila pred 450 ljudi na jednom beogradskom splavu, bez potvrde preciznog PCR testa da nema koronu, veoma su oštre. Ispod članka koji je objavljen na portalu Kurir.rs za kratko vreme… »
Bogdana i mali Željko Ražnatović proveravali da li imaju koronu: Završena analiza testa, saopšteni rezultati

Bogdana i mali Željko Ražnatović proveravali da li imaju koronu: Završena analiza testa, saopšteni rezultati

Večernje novosti 12.06.2020
Veljko Ražnatović se distancirao od supruge i sina otkad je saznao da je pozitivan na kovid 19. ODMAH nakon što je potvrđen virus korona kod Svetlane Cece Ražnatović i njenog sina Veljka, na kovid 19 su testirani snaja folkerke Bogdana Ražnatović… »
Pevač se ipak testirao na koronu, evo šta kažu rezultati!

Pevač se ipak testirao na koronu, evo šta kažu rezultati!

Mondo 12.06.2020
Bio je na veselju kod Ražnatovića! Bio je na veselju kod Ražnatovića! Vest da su Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko pozitivni na korona virus, naterala je mnoge javne ličnosti da se zabrinu i podvrgnu testu. Aca Lukas je bio na proslavi… »
Prvo je šokirao pa se ipak testirao na koronu: Aci Lukasu stigli rezultati i evo šta kaže

Prvo je šokirao pa se ipak testirao na koronu: Aci Lukasu stigli rezultati i evo šta kaže

Blic 12.06.2020
Aca Lukas se testirao na koronu pa je obelodanio rezultate. - Ja sam negativan. Uradio sam sve neophodne rezultate i sve je u redu. Pa gde će na mene korona, rekao je folker za Kurir. Podsećamo, Aca Lukas je juče šokirao svojim razmišljanjem o… »
Ceca i Veljko se zatvorili u vili na Dedinju: Hranu im donose do vrata, ne izlaze ni u dvorište

Ceca i Veljko se zatvorili u vili na Dedinju: Hranu im donose do vrata, ne izlaze ni u dvorište

Blic 12.06.2020
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović i Veljko izolovali su se u vili na Dedinju čim su saznali da su zaraženi koronom. Pevačica i njen sin nemaju kontakt sa ostalim ukućanima, koji su negativni na virus, a posluga im ostavlja hranu… »
Pa gde će na mene korona! Aca Lukas se testirao i stigli mu rezultati! Evo šta se dešava s pevačem

Pa gde će na mene korona! Aca Lukas se testirao i stigli mu rezultati! Evo šta se dešava s pevačem

Kurir 12.06.2020
Aca Lukas, koji je bio na veselju kod Svetlane Cece Ražnatović, organizovanog povodom rođenja Veljkovog sina Željka, testirao se na korona virus i negativan je. "Ja sam negativan. Uradio sam sve neophodne rezultate i sve je u redu. Pa gde će na mene… »
Saznajemo, stigli rezultati: Mali Željko i Bogdana Ražnatović su negativni na koronu

Saznajemo, stigli rezultati: Mali Željko i Bogdana Ražnatović su negativni na koronu

Blic 12.06.2020
Kako saznaje "Blic", Bogdana Ražnatović i mali Željko su negativni na korona virus, a danas im je stigao test. Bogdana i Željko Ražnatović i cela porodica Rodić testirana je na korona virus, kao i Veljkov advokat Radomir Munižaba, te je rezultat… »
Stigli rezultati testiranja malog Željka i Bogdane!

Stigli rezultati testiranja malog Željka i Bogdane!

Mondo 12.06.2020
Evo i kakvi su! Evo i kakvi su! Veljko Ražnatović i njegova majka Svetlana Ceca Ražnatović oboleli su od korona virusa, dok je Anastasijin test bio negativan. Sada su stigli rezultati testiranja i Veljkovog sina, Željka, kao i supruge Bogdane. Oba… »
Ceca testirala sve zaposlene u vili na Dedinju!

Ceca testirala sve zaposlene u vili na Dedinju!

Mondo 12.06.2020
Otkazala i proslavu rođendana. Otkazala i proslavu rođendana. Nakon saznanja da su Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko Ražnatović oboleli od korone, domaći mediji prenose da je folk pevačica poslala na testiranje sve koji rade kod nje u… »
Porodica Bogdane Ražnatović negativna na koronavirus

Porodica Bogdane Ražnatović negativna na koronavirus

Nova 12.06.2020
Svi članovi porodice Veljkove supruge Bogdane Ražnatović iz Titela testirani su na koronavirus, a jutros su stigli rezultati koji su pokazali da su negativni, saznaje Nova.rs. Nakon saznanja da su Ceca Ražnatović i njen sin Veljko Ražnatović… »
Pevačica ugrozila čak 450 ljudi: Aleksandra Prijović pevala na punom splavu bez potvrde da nema koronu!

Pevačica ugrozila čak 450 ljudi: Aleksandra Prijović pevala na punom splavu bez potvrde da nema koronu!

Kurir 12.06.2020
Aleksandra Prijović u sredu nije dobila preciznu potvrdu da nema virus korona, ali je to nije sprečilo da isto veče nastupi pred 450 ljudi na jednom beogradskom splavu! Ona je, kao i mnoge druge javne ličnosti, bila na proslavi kod Svetlane Cece… »
Veljko Ražnatović ima koronu, a sada je pokazao šta radi u izolaciji i podigao sve na noge (video)

Veljko Ražnatović ima koronu, a sada je pokazao šta radi u izolaciji i podigao sve na noge (video)

Blic 12.06.2020
Veljko Ražnatović koji je pre dva dana objavio da je pozitivan na korona virus, baš kao i njegova majka Ceca Ražnatović, oglasio se iz svog porodičnog doma u kome je u izolaciji sa majkom i pokazao kako provodi vreme. Veljko je naime, pevao i igrao… »
Pevačica je takođe bila na proslavi kod Ražnatovića, pa se odmah posle testirala na Kovid-19! "Malo ću povući ručnu..."

Pevačica je takođe bila na proslavi kod Ražnatovića, pa se odmah posle testirala na Kovid-19! "Malo ću povući ručnu..."

Prva 12.06.2020
Na proslavi povodom rođenja malog Željka Ražnatovića među gostima je bila i pevačica Aleksandra Prijović, koja se testirala odmah nakon što je saznala da su Svetlana Ceca Ražnatović i njen sin Veljko pozivitivni na Kovid-19. Iako nema simptome… »
Ceca sve zaposlene sklonila iz vile! Kad je saznala da ima koronu odlučila se na ove mere i sve će sama da radi po kući

Ceca sve zaposlene sklonila iz vile! Kad je saznala da ima koronu odlučila se na ove mere i sve će sama da radi po kući

Kurir 12.06.2020
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović saznala je da je pozitivna na koronu, a čim je dobila rezultate izolovala se u porodični domu na Dedinju. Njen sin Veljko je takođe pozitivan na virus, trenutno je u vili Ražnatovića sa pevačicom, dok su zbog… »

Vesti dana »