Povezane vesti

Bivši član grupe "No name" o muškarcu koji mu je odgrizao deo uva!

Bivši član grupe "No name" o muškarcu koji mu je odgrizao deo uva!

Mondo 12.06.2020
Otpao mu je deo brade od stresa. Otpao mu je deo brade od stresa. Pevač i nekadašnji član grupe "No name", Danijel Alibabić napadnut je na jednoj svadbi 2017. godine, kada je prišao muškarcu i pomislio da želi da poruči pesmu, međutim gost ga je… »
Deo brade mu je otpao zbog stresa: Danijel Alibabić o čoveku koji mu je odgrizao uvo

Deo brade mu je otpao zbog stresa: Danijel Alibabić o čoveku koji mu je odgrizao uvo

Telegraf 12.06.2020
- Bio sam šokiran na suđenju što se taj čovek ničega nije sećao ili je bar tako rekao - rekao je pevač. Pevač Danijel Alibabić doživeo je neprijatnost kada mu je jedan čovek odgrizao uvo na nastupu. Bivši član grupe "No name" pričao o… »
"Zbog stresa mi je otpadala brada" Danijelu je čovek odgrizao deo uva, na suđenju ga je gledao u oči, a posledice šoka i…

"Zbog stresa mi je otpadala brada" Danijelu je čovek odgrizao deo uva, na suđenju ga je gledao u oči, a posledice šoka i…

Blic 11.06.2020
Pevač je ispričao da je otišao na sud kako bi čoveka koji je nasrnuo na njega još jednom pogledao u oči i bio je prisutan kada je napadač sudiji izjavio da se ničeg ne seća. Osuđen je na zatvorsku kaznu, a Alibabić se trudi da prevaziđe… »

Vesti dana »